Njesi sherbimi 40m2

 • €12,800
Bulevardi i Pishave, Golem, Bashkia Kavajë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 2504, Shqipëria
https://goo.gl/maps/YzCSVwpFuSmoKWhS6
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • 2002
 • Viti ndertimit
Shitje
Bulevardi i Pishave, Golem, Bashkia Kavajë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 2504, Shqipëria
 • €12,800

Overview

Kodi Prones: TB-UN-117
 • Njesi Sherbimi
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • 2002
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona është një Njësi me sipërfaqe të regjistruar 40 m2. Prona ndodhet në kompleksin e banimit dhe shërbimit Omars 2000, një kompleks i përbërë nga 7 godina 4 dhe 8 katëshe me 1 kat parkim nëntokë. Prona akseohet nga sheshi i brendshëm i kompleksit.

Detajet

Updated on June 11, 2021 at 9:04 am
 • Kodi Prones: TB-UN-117
 • Cmimi: €12,800
 • Siperfaqja: 40
 • Dhome: 1
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2002
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Shitje

360° Google

https://goo.gl/maps/YzCSVwpFuSmoKWhS6

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security