Compare Listings

Toke Are 1,000 m2

Rruga Nehemia, Shqipëria
€28,800

Pershkrim

Prona ndodhet ne rruge “Nehemia” rruge e cila te shpie drejt Drilonit dhe Tushemishtit, Pogradec. Zona ku ben pjese prona pozicionohet në periferi te qytetit te Pogradecit, ne nje distance rreth 3000m nga Qendra e Pogradecit . Prona Are me siperfaqe 1000 m2 pozicionohet ne anen veri-lindje te rruges “Nehemia” buz saj.
Zona ku ndodhet prona, është një zone e preferuar e qytetit te Pogradecit pa varesisht distances se larget me qendren, per shkak se eshte nje zone turistike. Ndërtimet e zonës janë objekte me orientim banimi ekzistuese por dhe te reja 1-3 kat. Infrastruktura e zones paraqitet ne gjendje te mire teknike, ku rruget kryesore dhe dytesore te zones jane te pajisura me infrastrukturen e nevojshme dhe ndodhen ne gjendje te mire teknike.

 • Adresa: Rruga Nehemia, Shqipëria
 • Qyteti: Pogradec
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Korrik 31, 2019 at 2:52 pm

 • Kodi i Prones: TB-AL-027
 • Çmimi: €28,800
 • Sip. Tokes: 1000 m²
 • Tipi i Prones: Toke
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore6 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€66,000

Toke Are 7,320 m2

Kashar Tiranë Qarku i Tiranës AL

m²: 7320

Toke

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€66,000

m²: 7320

Toke

3 muaj me pare

€12,000

Toke 1950 m2

Rruga Lekaj - Kamez

m²: 1950

Toke

TBRE

10 muaj me pare

€12,000

m²: 1950

Toke

10 muaj me pare

€60,000

Toke Are 5,000 m2

Vaqarr, Shqipëria

m²: 5000

Toke

Departamenti i Shitjeve

4 muaj me pare

€60,000

m²: 5000

Toke

4 muaj me pare

€12,000

Toke 11,900 m2

Muçaj, Bashkia Fier, Fier County, 9301AL, Albania

m²: 11900

Toke

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€12,000

m²: 11900

Toke

3 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 65 m2

PRONA TJETER

Apartment 61.6 m2

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

Decline all Services
Accept all Services
x TBRE Security Logo
This Site Is Protected By
The TBRE Security →