8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Apartment 149 m2 – Kavaja

Rr. Josif Budo
€53,640

Pershkrim

Prona eshte “Apartament” me siperfaqe  prej 149 m2, i cili ndodhet ne katin e katert banim te nje objekti 5 kat, buze rruges “Josif Budo”, ne Kavajë. Ndertesa ku ndodhet prona shtrihet ne nje terren te sheshte dhe ka nje forme te rregullt gjeometrike. Prona shtrihet ne te gjithe katin e fundit te objektit (Kati i katert teknik dhe i pesti nga toka). Apartamenti gjendet ne katin e katert banim te nje objekti 5 kat. Prona perbehet nga nje korridor i cili na shperndan ne tre dhoma gjumi , sallon , tualet ballkon , dhe verande.

 • Adresa: Rr. Josif Budo
 • Qyteti: Kavaja
 • State/county: Shqiperi
 • Zip/Postal Code: 2500
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 31 Korrik, 2019 at 1:16 pm

 • Kodi i Prones: TB-AP-018
 • Çmimi: €53,640
 • Sip. Prones: 149 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndertimit: 2010-01-09
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Additional details

 • Equipment: Grill - Gas

WalkScore

walkscore0 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€14,400

Apartament 45 m2

Rruga Viena, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€14,400

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

10 muaj me pare

€21,960

Apartament 63.1 m2

SH49 Sukth i Ri Rrethi i Durrësit Qarku i Durrësit

Dhome: 1Tualet: 1m²: 63.1

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€21,960

Dhome: 1Tualet: 1m²: 63.1

Apartment

10 muaj me pare

€30,000

Apartment 61.6 m2

Kukës Kukës District Kukës County AL

Dhome: 1Tualet: 1m²: 61.6

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€30,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 61.6

Apartment

10 muaj me pare

€65,280

Apartament 180 m2

Vlorë, Albania

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€65,280

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

10 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA TJETER

  Apartment 64.9 m2

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: TBRE Security
  This Site Is Protected By
  TBRE Security