Apartament 253.8 m2

 • €30,566
Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria
Shitje

Apartament 253.8 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria
 • €30,566

Pershkrimi

Prona ndodhen ne nje ndertese ne pjesen veri- perendimore te qytetit te Korçës, ne pjesen hyrëse te qytetit, kufizohen nga rruga “Kico Greco” dhe rruga “Midhi Kostani” , duke krijuar nje trekëndesh hyres , te cilat te çojne njera tek Pazari i qytetit tjetra në qënder të qytetit. Ndertesa ku ndodhet njesia  pozicionohet përballë hyrjes dhe daljes se një nga rrugëve kryesore të qytetit të Korçës, pikërisht rruges qe te çon ne unazëa e qytetit dhe qe vazhdon ne rrugen dalese per ne Tirane. Zona ku ndodhet objekti është një nga zonat më të lakmuara të qytetit të korçës, pasi nga objekti në fjale janë të arritshme ne pak kohë të gjitha facilitetet e një qyteti. Nga objekti largësia e zonave më të rrëndësishme të qytetit të Korçës jane në një largësi fare të vogël . Kështu objekti është vetëm 300 m larg pazarit të vjetër të qytetit, vetëm 300 m larg nga hotel Grand apo kullës se qytetit qe konsiderohet si nje nga qendrat e qytetit.

 • Address Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria
 • City Korca

Detajet

Updated on 23 Mars, 2021 at 10:04 am
 • Kodi Prones: TB-AP-046
 • Cmimi: €30,566
 • Siperfaqja: 259.7 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Viti ndertimit: 2003
 • Tipologjia: Apartment
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security