8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Apartament 259.7 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria
€35,400

Pershkrim

Prona ndodhen ne nje ndertese ne pjesen veri- perendimore te qytetit te Korçës, ne pjesen hyrëse te qytetit, kufizohen nga rruga “Kico Greco” dhe rruga “Midhi Kostani” , duke krijuar nje trekëndesh hyres , te cilat te çojne njera tek Pazari i qytetit tjetra në qënder të qytetit. Ndertesa ku ndodhet njesia  pozicionohet përballë hyrjes dhe daljes se një nga rrugëve kryesore të qytetit të Korçës, pikërisht rruges qe te çon ne unazëa e qytetit dhe qe vazhdon ne rrugen dalese per ne Tirane. Zona ku ndodhet objekti është një nga zonat më të lakmuara të qytetit të korçës, pasi nga objekti në fjale janë të arritshme ne pak kohë të gjitha facilitetet e një qyteti. Nga objekti largësia e zonave më të rrëndësishme të qytetit të Korçës jane në një largësi fare të vogël . Kështu objekti është vetëm 300 m larg pazarit të vjetër të qytetit, vetëm 300 m larg nga hotel Grand apo kullës se qytetit qe konsiderohet si nje nga qendrat e qytetit.

 • Adresa: Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria
 • Qyteti: Korca
 • State/county: Shqiperi
 • Zip/Postal Code: 7000
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 14 Janar, 2020 at 10:57 am

 • Kodi i Prones: TB-AP-049
 • Çmimi: €35,400
 • Sip. Prones: 259.7 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Garage: 1
 • Viti i Ndertimit: 2003
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore60 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€62,400

Apartament 160 m2

Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës

Dhome: 1m²: 160

Apartment

Departamenti i Shitjeve

12 muaj me pare

€62,400

Dhome: 1m²: 160

Apartment

12 muaj me pare

€14,400

Apartament 45 m2

Rruga Viena, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

Departamenti i Shitjeve

11 muaj me pare

€14,400

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

11 muaj me pare

€21,960

Apartament 63.1 m2

SH49 Sukth i Ri Rrethi i Durrësit Qarku i Durrësit

Dhome: 1Tualet: 1m²: 63.1

Apartment

Departamenti i Shitjeve

12 muaj me pare

€21,960

Dhome: 1Tualet: 1m²: 63.1

Apartment

12 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Apartament 258.6 m2

  PRONA TJETER

  Apartament 253.8 m2

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: TBRE Security
  This Site Is Protected By
  TBRE Security