8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Apartament 180 m2

Vlorë, Albania
€65,280

Pershkrim

Prona apartament pozicionohet në katin e 8-të banim dhe të 9 nga toka te nje ndertese, në anën jugore të rrugës “Petrit Bisha”, në jugperëndim të qendrës së Vlorës në distancë rreth 700 m. Ajo ndodhet në distancë rreth 100m në perëndim të Blv.”Ismail Qemali”. Në jugperëndim të prones në distancë rreth 200m në vijë ajrore ndodhet shkolla 9 vjecare “24 Maji”. Në verilindje të pronës gjendet Teatri “Petro Marko” në distancë rreth 200 m në vijë ajrore.

Objekti në të cilin ndodhet apartamenti, është një pallat 9kat + 1 kat nëntokë, i ndërtuar rreth viteve 2003-2004. Ai është në kushte të mira dhe me cilësi të mirë punimesh ndërtimore.

Prona përbëhet nga 2 koridore nga ku krijohet akses në, një dhomë dite , në 2 dhoma dhe në 2 nyje higjeno/sanitare dhe në tre ballkone (verandë).

 • Adresa: Qarku i Vlorës, Shqipëria
 • Qyteti: Vlorë
 • State/county: Vlorë County
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 31 Korrik, 2019 at 3:55 pm

 • Kodi i Prones: TB-AP-065
 • Çmimi: €65,280
 • Sip. Prones: 180 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndertimit: 2004
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Planimetri

 • Sip: 180
 • Dhoma: 2
 • Tualete 2
 • Çmimi: €65,280

Orientim 360°

WalkScore

walkscore64 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€62,400

Apartament 160 m2

Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës

Dhome: 1m²: 160

Apartment

Departamenti i Shitjeve

12 muaj me pare

€62,400

Dhome: 1m²: 160

Apartment

12 muaj me pare

€34,800

Apartament 258.6 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 248.6

Apartment

€34,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 248.6

Apartment

€32,400

Apartament 238.6 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 238.6

Apartment

€32,400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 238.6

Apartment


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Vile 4-kat x 172 m2

  PRONA TJETER

  Apartament 180 m2

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: TBRE Security
  This Site Is Protected By
  TBRE Security