Apartament 180 m2

 • €60,000
Vlorë, Albania

Description

Prona apartament pozicionohet në katin e 8-të banim dhe të 9 nga toka te nje ndertese, në anën jugore të rrugës “Petrit Bisha”, në jugperëndim të qendrës së Vlorës në distancë rreth 700 m. Ajo ndodhet në distancë rreth 100m në perëndim të Blv.”Ismail Qemali”. Në jugperëndim të prones në distancë rreth 200m në vijë ajrore ndodhet shkolla 9 vjecare “24 Maji”. Në verilindje të pronës gjendet Teatri “Petro Marko” në distancë rreth 200 m në vijë ajrore.

Objekti në të cilin ndodhet apartamenti, është një pallat 9kat + 1 kat nëntokë, i ndërtuar rreth viteve 2003-2004. Ai është në kushte të mira dhe me cilësi të mirë punimesh ndërtimore.

Prona përbëhet nga 2 koridore nga ku krijohet akses në, një dhomë dite , në 2 dhoma dhe në 2 nyje higjeno/sanitare dhe në tre ballkone (verandë).

 • Address Qarku i Vlorës, Shqipëria
 • City Vlorë

Details

E Perditesuar ne 23 Prill, 2020 at 8:52 am
 • Property ID: TB-AP-066
 • Price: €60,000
 • Property Size: 180 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2004
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitje

Floor Plans

image

Pershkrim:

360° Virtual Tour

Walkscore

Contact Information

View Listings
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
 • +355 4 22 77 700+355686061201

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield