8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Apartament 127.5 m2

Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
€50,400

Pershkrim

Prona ndodhet ne qytetin e Fierit, e llojit apartament banimi, me sipërfaqe 127.54 m2. Prona apartament e ndodhur ne nje pallat 7 katesh ne Fier, i pozicionuar ne anen veri-lindje te qendres se qytetit Sheshi Plaza Europa, ku ndodhet dhe Bashkia Fier rreth 570 m largesi, e pozicionuar buze rruges se brendshme te zones “Gjon Muzaka”. Hyrja ne objekt per apartamentet behet nga krahu perendimor i objektit, e cila lidhet me ane te tunelit dhe ka dalje ne veri direkt me rrugen “Thoma Kopace”.

 • Adresa: Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
 • Qyteti: Fier
 • State/county: Qarku i Fierit
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 31 Korrik, 2019 at 1:30 pm

 • Kodi i Prones: TB-AP-069
 • Çmimi: €50,400
 • Sip. Prones: 127.5 m²
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore53 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

Okazion, nga €40,800 bëhet€36,000

Apartament 84.6 m2

Rruga Qemal Stafa Golem,Kavaje, 2504, Shqipëri

Dhome: 1Tualet: 1m²: 84.6

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

Okazion, nga €40,800 bëhet€36,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 84.6

Apartment

10 muaj me pare

€36,000

Apartament 64.2 m2

Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 64.2

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€36,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 64.2

Apartment

10 muaj me pare

€33,600

Apartament 100 m2

Rruga Viktimat e 7 Shkurtit Korçë Korçë District Korçë County

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartment

€33,600

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartment

€24,000

Apartament 50.2 m2

Rruga Trajan Durrës Durrës District Durrës County

Dhome: 1Tualet: 1m²: 50.2

Apartment

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€24,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 50.2

Apartment

10 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Toke & Ndertese

  PRONA TJETER

  Apartament 96.4 m2

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: TBRE Security
  This Site Is Protected By
  TBRE Security