8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Apartament 100 m2

Rruga Viktimat e 7 Shkurtit Korçë Korçë District Korçë County
€33,600

Pershkrim

Prona eshte e tipit apartament banimi. Ndertesa ku ndodhet prona Apartament, ndodhet ne Rrugen “Viktimat e 7 Shkurtit” te rrethit te Korces. Objekti ku ben pjese prona pozicionohet në anën perendimore te qytetit te Korces, ne nje distance rreth 190m nga Pazari i vjeter i qytetit si dhe ne nje distance prej 130m nga NPV Korce .

Ndertesa ne te cilen ndodhet prona eshte e ndertuar rreth vitit 1998 dhe shfytëzohet për qellime komerciale ne katin perdhe dhe banim ne katet e siperme.
Ajo është në kushte te mira. Lidhja e kateve bëhet nëpërmjet kafazit të shkallëve. Rrugët që të çojnë në pronë janë të shtruara me asfalt dhe ne gjendje te mire mirembajtje.

 • Adresa: Rruga Viktimat e 7 Shkurtit Korçë Korçë District Korçë County
 • Qyteti: Korca
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 1 Nëntor, 2019 at 10:17 pm

 • Kodi i Prones: TB-AP-096
 • Çmimi: €33,600
 • Sip. Prones: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1
 • Viti i Ndertimit: 1998
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitur

Orientim 360°

WalkScore

walkscore56 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

Okazion, nga €24,000 bëhet€21,000

Apartament 50.9 m2

Rruga Qemal Stafa, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 50.9

Apartment

Departamenti i Shitjeve

12 muaj me pare

Okazion, nga €24,000 bëhet€21,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 50.9

Apartment

12 muaj me pare

€35,400

Apartament 259.7 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

Departamenti i Shitjeve

1 vit me pare

€35,400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

1 vit me pare

€32,400

Apartament 239 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 239

Apartment

Departamenti i Shitjeve

1 vit me pare

€32,400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 239

Apartment

1 vit me pare

€14,400

Apartament 45 m2

Rruga Viena, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

Departamenti i Shitjeve

11 muaj me pare

€14,400

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

11 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Toke Are 8,500 m2

PRONA TJETER

Toke & Ndertese 75 m2

Click to access the login or register cheese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security