8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Apartament 67.2 m2

Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, 9701, Albania
€36,000

Pershkrim

Prona ndodhet ne zonen “Kodra”,  një lagje e re me ndërtime të reja bashkëkohore kryesisht rezidenciale dhe komerciale ndodhet pranë rrugës “Ismail Qemali”. Prona është apartamenti (1+1)i përbërë nga ambienti i ndenjie,dhoma e gjumit, banjo dhe një ballkon. Ky apartament ndodhet në katin e gjashtë banimi të pallatit 7-katësh. Pallati është ndërtuar në vitet e fundit. Taraca e pallatit eshte e hidroizoluar. Fasada e pallatit është suvatuar dhe e lyer. Në çdo kat të pallatit ka 6 apartamente. Orientimi i apartamentit është veriore dhe hyrja për në pronë është nga ana jugore.

 • Adresa: Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, 9701, Albania
 • Qyteti: Saranda
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 24 Qershor, 2020 at 10:06 am

 • Kodi i Prones: TB-AP-146
 • Çmimi: €36,000
 • Sip. Prones: 67.2 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Facilitete

Floor plans

Planimetri

 • Sip: 67.2
 • Dhoma: 1
 • Tualete 1
 • Çmimi: €37,600
Floor Plan

Plamietria e Apartamentit

Orientim 360°

WalkScore

walkscore45 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€51,600

Apartament 160 m2

Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës

Dhome: 1m²: 160

Apartment

€51,600

Dhome: 1m²: 160

Apartment

€14,400

Apartament 45 m2

Rruga Viena, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

€14,400

Dhome: 1Tualet: 1m²: 45

Apartment

€60,000

Apartament 180 m2

Vlorë, Albania

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

€60,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA TJETER

  Njesi Tregtare

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: Shield
  This Site Is Protected By
  Shield