Compare Listings

Apartament 130 m2

Rruga Taulantia, Durrës, Shqipëria
€81,600

Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh te ndertuar ne rrugen “Taulantia/1” dhe eshte i orientuar nga veriu dhe perendimi. Pozicionohet ne jugperendim te qendres se qytetit te Durresit ne distancen 830m vije ajrore. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti shtrihet ne jug te rruges “Taulantia” ne distancen 50m vije ajrore dhe ne veri te detit “Adriatik” ne distancen 830m vije ajrore.

Apartamenti eshte i kompozuar me tre dhoma gjumi, nje sallon ndenje qe lidhet me ambjentin e gatimit, ballkon dhe 2 tualete te cilat jane te shtruara dhe te veshura me pllaka.

Fasadat e objektit jane te suvatuara e te lyera. Dritaret jane prej duroalumini te nje cilesie mesatare te kombinuara me grila.

 • Adresa: Rruga Taulantia, Durrës, Shqipëria
 • Qyteti: Durres
 • State/county: Durrës County
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Shtator 10, 2019 at 9:14 am

 • Kodi i Prones: TB-AP-033
 • Çmimi: €81,600
 • Sip. Prones: 130 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndertimit: 2000
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: SHITUR

Facilitete

Orientim 360°

WalkScore

walkscore63 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€62,400

Apartament 160 m2

Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës

Dhome: 1m²: 160

Apartment

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€62,400

Dhome: 1m²: 160

Apartment

5 muaj me pare

€12,000

Apartament 51 m2

Rrogozhinë Kavajë District Tirana County AL

Dhome: 1Tualet: 1m²: 51

Apartment

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€12,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 51

Apartment

5 muaj me pare

€24,000

Apartament 61.5 m2

Rruga Ismail Qemali, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 61.5

Apartment

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€24,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 61.5

Apartment

5 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 50.2 m2

PRONA TJETER

Apartament 55 m2

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield