Compare Listings

Apartament 67.2 m2

Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, 9701, Albania
€37,600

Pershkrim

Prona ndodhet ne zonen “Kodra”,  një lagje e re me ndërtime të reja bashkëkohore kryesisht rezidenciale dhe komerciale ndodhet pranë rrugës “Ismail Qemali”. Prona është apartamenti (1+1)i përbërë nga ambienti i ndenjie,dhoma e gjumit, banjo dhe një ballkon. Ky apartament ndodhet në katin e gjashtë banimi të pallatit 7-katësh. Pallati është ndërtuar në vitet e fundit. Taraca e pallatit eshte e hidroizoluar. Fasada e pallatit është suvatuar dhe e lyer. Në çdo kat të pallatit ka 6 apartamente. Orientimi i apartamentit është veriore dhe hyrja për në pronë është nga ana jugore.

 • Adresa: Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, 9701, Albania
 • Qyteti: Saranda
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Shtator 20, 2019 at 9:23 am

 • Kodi i Prones: TB-AP-146
 • Çmimi: €37,600
 • Sip. Prones: 67.2 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Facilitete

Floor plans

Planimetri

 • Sip: 67.2
 • Dhoma: 1
 • Tualete 1
 • Çmimi: €37,600
Floor Plan

Plamietria e Apartamentit

Orientim 360°

WalkScore

walkscore45 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€33,600

Apartament 100 m2

Rruga Viktimat e 7 Shkurtit Korçë Korçë District Korçë County

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartment

Departamenti i Shitjeve

7 muaj me pare

€33,600

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartment

7 muaj me pare

€34,800

Apartament 253.8 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

Departamenti i Shitjeve

8 muaj me pare

€34,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

8 muaj me pare

€36,000

Apartament 64.2 m2

Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 64.2

Apartment

Departamenti i Shitjeve

8 muaj me pare

€36,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 64.2

Apartment

8 muaj me pare

€21,600

Apartament 58 m2

Rruga Ismail Qemali, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 58

Apartment

Departamenti i Shitjeve

7 muaj me pare

€21,600

Dhome: 1Tualet: 1m²: 58

Apartment

7 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Truall dhe Ndertese

PRONA TJETER

Njesi Tregtare

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security