Compare Listings

Truall & Ndertese

Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL
€79,200

Description

Pronat janë Truall dhe Ndërtesë e ndodhur në fshati Bulgarec në Korçë.  Prona përbëhet nga një sipërfaqe trualli 720 m2 dhe sipërfaqe të gjurmës ndërtimore 177 m2.
Prona ka formë të rregullt drejtëkëndore. Gjithashtu në pronë është ngritur një tendë karburanti me sipërfaqe të gjurmës ndërtimore rreth 90m2. Sipërfaqja e sheshit të lirë të pronës është e shtruar me beton. Sheshi i lirë i pronës ka akses të menjëhershëm nga rruga nacionale. Mbi pronën truall është ndërtuar një godinë 1-kat me sipërfaqe 177 m2.

 • Address: Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL
 • City: Korca
 • Country: Albania

Detail

Updated on July 31, 2019 at 3:12 pm

 • Property ID: TB-GS-001
 • Price: €79,200
 • Property Size: 177 m²
 • Land Area: 720 m²
 • Bathrooms: 1
 • Garage: 1
 • Year Built: 1998
 • Property Type: Toke & Ndertese Industriale
 • Property Status: Shitje

360° Virtual Tour

WalkScore

walkscore11 / Car-Dependent more details here

Page Views

Contact info

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Enquire about this property

Similar Properties

Okazion, nga €259,000 bëhet€170,000

m²: 1400

Toke & Ndertese Industriale

Okazion, nga €259,000 bëhet€170,000

m²: 1400

Toke & Ndertese Industriale

€13,500

Toke & Ndertese 75 m2

Korçë Korçë District Korçë County AL

m²: 75

Toke & Ndertese Industriale

€13,500

m²: 75

Toke & Ndertese Industriale


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Toke & Ndertese 75 m2

NEXT PROPERTY

Truall & Ndertese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security