8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Truall & Ndertese

Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL
€84,000

Pershkrim

Pronat janë Truall dhe Ndërtesë e ndodhur në fshati Bulgarec në Korçë.  Prona përbëhet nga një sipërfaqe trualli 720 m2 dhe sipërfaqe të gjurmës ndërtimore 177 m2.
Prona ka formë të rregullt drejtëkëndore. Gjithashtu në pronë është ngritur një tendë karburanti me sipërfaqe të gjurmës ndërtimore rreth 90m2. Sipërfaqja e sheshit të lirë të pronës është e shtruar me beton. Sheshi i lirë i pronës ka akses të menjëhershëm nga rruga nacionale. Mbi pronën truall është ndërtuar një godinë 1-kat me sipërfaqe 177 m2.

 • Adresa: Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL
 • Qyteti: Korca
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 23 Prill, 2020 at 10:22 am

 • Kodi i Prones: TB-GS-001
 • Çmimi: €84,000
 • Sip. Prones: 177 m²
 • Sip. Tokes: 720 m²
 • Tualete: 1
 • Garage: 1
 • Viti i Ndertimit: 1998
 • Tipi i Prones: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore11 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€13,500

Toke & Ndertese 75 m2

Korçë Korçë District Korçë County AL

m²: 75

Toke & Ndertese Industriale

Departamenti i Shitjeve

1 vit me pare

€13,500

m²: 75

Toke & Ndertese Industriale

1 vit me pare

€46,183

Truall & Ndertese

Picar, Shqipëria

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

Departamenti i Shitjeve

1 vit me pare

€46,183

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

1 vit me pare

€11,536

Truall

Vodhinë, Shqipëria

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale

Departamenti i Shitjeve

1 vit me pare

€11,536

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale

1 vit me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Toke & Ndertese 75 m2

PRONA TJETER

Truall & Ndertese

Click to access the login or register cheese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield