Compare Listings

Toke & Ndertese 75 m2

Korçë Korçë District Korçë County AL
€13,500

Pershkrim

Prona eshte Ndertese + truall e cila eshte e ndertuar rreth vitit 1998 dhe duke qene pjese e kapanoneve te ish SMT nuk e ka ndryshuar funksionin e saj dhe aktualisht shfrytezohet per qellime sherbimi. E gjithe gjurma e truallit eshte e zene nga objekti ndertuar siper saj. Konstruksioni i objekti eshte me mure mbajtes (me tulla te plota). Mbulesa e nderteses eshte me cati e mbuluar me llamarina.

 • Adresa: Korçë Korçë District Korçë County AL
 • Qyteti: Korca
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Korrik 31, 2019 at 2:54 pm

 • Kodi i Prones: TB-GS-046
 • Çmimi: €13,500
 • Sip. Prones: 75 m²
 • Sip. Tokes: 75 m²
 • Garage: 1
 • Garage Size: 75
 • Year Built: 1998
 • Tipi i Prones: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi i Prones: Shitje

WalkScore

walkscore21 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€259,200

Truall dhe Ndertese

Xhafzotaj, Shqipëria

m²: 1400

Toke & Ndertese Industriale

Departamenti i Shitjeve

1 muaj me pare

€259,200

m²: 1400

Toke & Ndertese Industriale

1 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 100 m2

PRONA TJETER

Truall & Ndertese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

Decline all Services
Accept all Services
x TBRE Security Logo
This Site Is Protected By
The TBRE Security →