8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Truall & Ndertese

Kajan, Elbasan
€42,000

Pershkrim

Prona është “ truall” me sipërfaqe totale 1005 m2 dhe ndertese 182.4 m2 ne fshatin Kajan, Elbasan. Prona lokalizohet në pjesën jug-perëndimore të qyteti Elbasan rreth 37 km larg në vijë ajrore, dhe rreth 11 km në jug të bashkisë Belsh. Prona ndodhet rreth 3 km në jug të degëzimit të rrugës Belsh – Grekan , për në Kucovë, e rreth 60 m në jug të ktheses për në lagjen gjolenë të fshatit Kajan. Në këtë truall janë ndërtuar dy godina 1 kt dhe hapësira midis tyre e mbuluar me konstruksion te lehtë.  Aksesin e komunikimit prona e ka të drejtpërdrejtë në anën juglindore të saj në rrugën Belsh – Kucovë. Prona ka sipërfaqe ndërtimi 182.4 m2. Prona ndodhet në një terren fushor.

 • Adresa: Kajan, Elbasan
 • Qyteti: Elbasan
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 31 Korrik, 2019 at 2:45 pm

 • Kodi i Prones: TB-LB-005
 • Çmimi: €42,000
 • Sip. Prones: 182.4 m²
 • Sip. Tokes: 1005 m²
 • Tipi i Prones: Truall & Ndertese
 • Statusi i Prones: Shitje

WalkScore

walkscore0 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€111,600

Truall & Ndertese

Lushnjë, Shqipëria

m²: 372.53

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

11 muaj me pare

€111,600

m²: 372.53

Truall & Ndertese

11 muaj me pare

€55,860

Truall & Ndertese

Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania

m²: 80

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€55,860

m²: 80

Truall & Ndertese

10 muaj me pare

€15,600

Toke & Ndertese

Sheqishtë, Bashkia Patos, Fier County, 9317, Albania

m²: 60

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€15,600

m²: 60

Truall & Ndertese

10 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Njesi & Truall

Click to access the login or register cheese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security