Compare Listings

Truall & Ndertese

Kajan, Elbasan
€42,000

Description

Prona është “ truall” me sipërfaqe totale 1005 m2 dhe ndertese 182.4 m2 ne fshatin Kajan, Elbasan. Prona lokalizohet në pjesën jug-perëndimore të qyteti Elbasan rreth 37 km larg në vijë ajrore, dhe rreth 11 km në jug të bashkisë Belsh. Prona ndodhet rreth 3 km në jug të degëzimit të rrugës Belsh – Grekan , për në Kucovë, e rreth 60 m në jug të ktheses për në lagjen gjolenë të fshatit Kajan. Në këtë truall janë ndërtuar dy godina 1 kt dhe hapësira midis tyre e mbuluar me konstruksion te lehtë.  Aksesin e komunikimit prona e ka të drejtpërdrejtë në anën juglindore të saj në rrugën Belsh – Kucovë. Prona ka sipërfaqe ndërtimi 182.4 m2. Prona ndodhet në një terren fushor.

 • Address: Kajan, Elbasan
 • City: Elbasan
 • Country: Albania

Detail

Updated on July 31, 2019 at 2:45 pm

 • Property ID: TB-LB-005
 • Price: €42,000
 • Property Size: 182.4 m²
 • Land Area: 1005 m²
 • Property Type: Truall & Ndertese
 • Property Status: Shitje

WalkScore

walkscore0 / Car-Dependent more details here

Page Views

Contact info

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Enquire about this property

Similar Properties

€55,860

Truall & Ndertese

Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania

m²: 80

Truall & Ndertese

€55,860

m²: 80

Truall & Ndertese

€15,600

Toke & Ndertese

Sheqishtë, Bashkia Patos, Fier County, 9317, Albania

m²: 60

Truall & Ndertese

€15,600

m²: 60

Truall & Ndertese

€33,600

Toke & Ndertese

Rruga Janaq Kumi, Sarandë, Shqipëria

m²: 113

Truall & Ndertese

€33,600

m²: 113

Truall & Ndertese


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security