Toke & Ndertese Industriale

 • €79,777
Rromanat, Bashkia Durrës, Durrës County, 2022, Albania
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 455
 • 1998
 • Viti ndertimit
Shitje

Toke & Ndertese Industriale

Rromanat, Bashkia Durrës, Durrës County, 2022, Albania
 • €79,777

Overview

Kodi Prones: TB-LB-006
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 455
 • 1998
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte nje truall me siperfaqe totale 1145m2 me 7 ndertesa te ndryshme 1-3-kateshe dhe 2 tenda, e ndodhur ne Bozanxhije, fshati Romanat, te komunes Rrashbull te rrethit Durres. Prona ka nje konfiguracion te rregullt afersisht katerkendor. Prona ne te kater anet eshte e rrethuar me mur , te gjitha te suvatuara brenda dhe jashte.  Ndertesat 1-3-kateshe kane lartesi te ndryshme. Ne ball (ne hyrjen nga rruga) ka nje porte metalike dy kanateshe te plote.

Brenda teritorit te rrethuar siperfaqja e oborrit eshte e shtruar me zhavorr dhe me granil. Trotuaret dhe sheshet e vegjel anash zyres, perpara kabines elektrike, perpara Oficines dhe perpara Fabrikes 3kt jane te shtruara me beton.
Zyrat 1kt, me siperfaqe 32 m2
Magazina madhe e grurit 1kt, me siperfaqe 103m2
Ndertesa makinerive 3kt , me siperfaqe kati 80m2
Magazina e miellit 1kt, me siperfaqe 178m2
Ndertesa e Oficines 1kt, me siperfaqe 68 m2

Siperfaqja e jashtme e pergjithshme e truallit eshte rreth 1145 m2. Zyrat 1kt ne kendin e majte te hyrjes ne prone, jane me konstruksion me mure tulle, me mbulese me solete, suvatuar dhe lyer jashte dhe brenda. Dyert jane prej druri. Dritaret jane prej druri. me xhama te zakonshem. Dyshemeja e zyres eshte shtruar me pllaka. Muret dhe tavanet jane tesuvatuar dhe te lyer me te bardhe.

 • Address Bozanxhie, Durres
 • City Durres

Detajet

Updated on 23 Mars, 2021 at 1:51 pm
 • Kodi Prones: TB-LB-006
 • Cmimi: €79,777
 • Siperfaqja: 455
 • Sip. Tokes: 1145
 • Viti ndertimit: 1998
 • Tipologjia: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi: Shitje

Planimetri

image

Description:

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security