8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Toke & Ndertese Industriale

Rromanat, Bashkia Durrës, Durrës County, 2022, Albania
€90,527

Pershkrim

Prona eshte nje truall me siperfaqe totale 1145m2 me 7 ndertesa te ndryshme 1-3-kateshe dhe 2 tenda, e ndodhur ne Bozanxhije, fshati Romanat, te komunes Rrashbull te rrethit Durres. Prona ka nje konfiguracion te rregullt afersisht katerkendor. Prona ne te kater anet eshte e rrethuar me mur , te gjitha te suvatuara brenda dhe jashte.  Ndertesat 1-3-kateshe kane lartesi te ndryshme. Ne ball (ne hyrjen nga rruga) ka nje porte metalike dy kanateshe te plote.

Brenda teritorit te rrethuar siperfaqja e oborrit eshte e shtruar me zhavorr dhe me granil. Trotuaret dhe sheshet e vegjel anash zyres, perpara kabines elektrike, perpara Oficines dhe perpara Fabrikes 3kt jane te shtruara me beton.
Zyrat 1kt, me siperfaqe 32 m2
Magazina madhe e grurit 1kt, me siperfaqe 103m2
Ndertesa makinerive 3kt , me siperfaqe kati 80m2
Magazina e miellit 1kt, me siperfaqe 178m2
Ndertesa e Oficines 1kt, me siperfaqe 68 m2

Siperfaqja e jashtme e pergjithshme e truallit eshte rreth 1145 m2. Zyrat 1kt ne kendin e majte te hyrjes ne prone, jane me konstruksion me mure tulle, me mbulese me solete, suvatuar dhe lyer jashte dhe brenda. Dyert jane prej druri. Dritaret jane prej druri. me xhama te zakonshem. Dyshemeja e zyres eshte shtruar me pllaka. Muret dhe tavanet jane tesuvatuar dhe te lyer me te bardhe.

 • Adresa: Bozanxhie, Durres
 • Qyteti: Durres
 • State/county: Qarku i Durrësit
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 22 Prill, 2020 at 10:45 am

 • Kodi i Prones: TB-LB-006
 • Çmimi: €90,527
 • Sip. Prones: 455 m²
 • Sip. Tokes: 1145 m²
 • Viti i Ndertimit: 1998
 • Tipi i Prones: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Planimetri

 • Sip: 455
 • Çmimi: €141,600

WalkScore

walkscore4 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€46,183

Truall & Ndertese

Picar, Shqipëria

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

€46,183

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

€11,536

Truall

Vodhinë, Shqipëria

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale

€11,536

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Truall & Ndertese

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: Shield
  This Site Is Protected By
  Shield