Truall & Ndertese

 • €252,528
Elbasan, Shqipëria
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 194

Overview

Kodi Prones: TB-LB-007
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 194

Pershkrimi

1. VENDODHJA
Prona ndodhet ne rrugen “Albert Kavaja”, ne lagjen “Kala” te qytetit te Elbasanit. Ne jug te prones ndodhet Xhamia Mbret, Xhamia Sulltan Bajazit 140 m larg. Ne jugperendim ndodhet Sheshi Valmi 500 m larg, qe ka prane Pallatin e Sportit, Posten Shqiptare, Bashkine Elbasan dhe disa banka. Ne veri te prones ndodhet Universiteti “Aleksander Xhuvani” 1 km larg. Ne lindje gjendet Gjykata e Rrethit Elbasan 550 m larg dhe ne perendim ndodhet shkolla e mesme “Dhaska Todri” 350 m larg.
2. PERSHKRIM I PERGJITHSHEM
Trualli eshte i shtruar me kalldrem dhe ne te eshte ndertuar nje objekt 2 kat+bodrum+papafingo. Kjo prone ka funksionuar si prone komerciale.
Prona eshte e orientuar nga jugu, lindja dhe perendimi dhe ka akses direkt me rrugen “Albert Kavaja”.
Siperfaqja e prones per truallin eshte 300 m2 dhe per ndertesen (njollen) eshte 194 m2.

 • Address Elbasan, Shqipëria
 • City Elbasan

Detajet

Updated on 23 Qershor, 2021 at 8:39 am
 • Kodi Prones: TB-LB-007
 • Cmimi: €252,528
 • Siperfaqja: 194 m²
 • Sip. Tokes: 300 m²
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security