8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Vile 4-kat x 172 m2

Rruga Dhimitër Konomi, Vlorë, Shqipëria
Okazion, nga €295,000 bëhet€245,000

Pershkrim

Ndërtesë me sipërfaqe gjurme 172 m2. Prona pozicionohet në Lagjen “Uji i Ftohtë”,Vlorë, rreth 200m në vijë ajrore të rrugës nacionale Vlorë-Skelë-Radhimë, në anën lindore të saj, rreth 4.5km në jugperëndim të qendrës së qytetit të Vlorës, rreth 800m në verilindje të kompleksit “Kristal” dhe rreth 250m larg nga vija bregdetare e Detit Jon në anën lindore. Në zonë janë të pozicionuara shumë bar-restorante, hotele, komplekse si Kompleksi “Kristal”, Hotel “Bojko”, Hotel “Lungomare”,etj.

Organizimi i Prones:

Kati perdhe ndodhet ne kuoten -3.00 m nga kuota e rruges ne lindje te prones. Ne kete kat ndodhen tre ambiente te cilat funksionojne me hyrje dalje nga nje verande e pozicionuar ne perendim te tyre. Ambientet jane te shtruara me pllaka gres dhe mure te sovatuara dhe lyera. Dritaret jane me profile duralumini dhe te pajisura me grila plastike. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane funksionale.

Kati i pare ka hyrjen ne anen veriore te objektit nepermjet nje verande te shtruar me pllaka. Ambjentet gjithashtu jane te shtruara me pllake dhe mure te suvatuar e lyer. Dritaret jane me profile duralumini dhe te pajisura me grila plastike. Dyert jane profil duralumini. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane funksionale.

Kati i dyte ka hyrjen ne anen veriore te objektit nepermjet rampave te shkalleve nga jashte objektit. Ambjentet gjithashtu jane te shtruara me pllake dhe mure te suvatuar e lyer. Dritaret jane me profile duralumini dhe te pajisura me grila plastike. Dyert jane profil duralumini. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane funksionale.

Kati i trete ka hyrjen ne anen veriore te objektit nepermjet rampave te shkalleve nga jashte objektit. Ambjentet gjithashtu jane te shtruara me pllake dhe mure te suvatuar e lyer. Dritaret jane me profile duralumini dhe te pajisura me grila plastike. Dyert jane profil duralumini. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane funksionale. Ky kat aktualisht eshte papafingo dhe eshte e mbuluar me tjegulla qeramike.

 • Adresa: Rruga Dhimitër Konomi, Vlorë, Shqipëria
 • Qyteti: Vlorë
 • State/county: Qarku i Vlorës
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 23 Prill, 2020 at 9:23 am

 • Kodi i Prones: TB-LB-009
 • Çmimi: Okazion, nga €295,000 bëhet €245,000
 • Sip. Prones: 688 m²
 • Viti i Ndertimit: 2004
 • Tipi i Prones: Vile
 • Statusi i Prones: Prone ne Ankand, Shitje

Facilitete

WalkScore

walkscore8 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Toke & Ndertese Industriale

  PRONA TJETER

  Apartament 180 m2

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: Shield
  This Site Is Protected By
  Shield