8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Truall & Ndertese

Thumanë Rrethi i Krujës Qarku i Durrësit AL
Okazion, nga €456,000 bëhet€310,000

Pershkrim

Truall dhe Ndërtesë 3-kat
Organizimi i Truallit: Trualli shtrihet në një zonë fushore në drejtimin lindje -perëndim dhe sipas konfiguracionit të rregullt drejtkëndore në plan. Prona ka rrethim te realizuar me mur me gur derorativ deri në lartësi rreth 1.2m dhe lartësi 1.6m dhe është i kombinuar edhe me kangjella metalike dekorative.
Aksesi: Trualli pozicionohet buzë rrugës nacionale. Trualli aksesohet nga kufiri lindor nëpërmjet 2 portave metalike. Njëra për kalimin e këmbësorëve dhe tjetra për kalimin e automjeteve.
Sipërfaqja e truallit të regjistruar është 3660m2 . Mbi këtë sipërfaqe trualli është ndërtuar një ndërtesë 3-kat+1 kat papafingo dhe një kapanon me konstruksion metalik .

Ndërtesa 3-kat & Kapanon
Organizimi i Ndërtesave
Godina 3 kat është e organizuar në: Ambjente Zyra, Ambjente ekspozitë për materjalet dhe impiantet e gazit , dhe oficinë mirëmbajtje dhe montimi.
Kapanoni 1 kat është i organizuar në: Ambjente shërbimi dhe magazinimi për impiante gazi dhe Ambjente për mbushjen me gaz.

 • Adresa: Thumanë Rrethi i Krujës Qarku i Durrësit AL
 • Qyteti: Kruje
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 14 Tetor, 2019 at 10:35 am

 • Kodi i Prones: TB-LB-042
 • Çmimi: Okazion, nga €456,000 bëhet €310,000
 • Sip. Prones: 1430 m²
 • Sip. Tokes: 3660 m²
 • Viti i Ndertimit: 2008
 • Tipi i Prones: Njesi komerciale
 • Statusi i Prones: Prone ne Ankand, Shitje

Floor plans

Panimeri Kati Perdhe

  Planimetri Kati i Pare

   Planimetri Kati i Dyte

    Planimetri Kati i Trete

     Planimetri Kapanonit

      Orientim 360°

      WalkScore

      walkscore5 / Car-Dependent me teper detaje ketu

      Interesi per Pronen

      Departamenti i Shitjeve
      Departamenti i Shitjeve
      +355 4 22 77 700+355686061201
      Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

      Kerkese informacioni per pronen

      Prona te Ngjashme

      €89,280

      Njesi Tregtare 128 m2

      Tiranë, Shqipëria

      Tualet: 1m²: 128

      Njesi komerciale

      Departamenti i Shitjeve

      12 muaj me pare

      €89,280

      Tualet: 1m²: 128

      Njesi komerciale

      12 muaj me pare

      €11,328

      Njesi Tregtare 30.5 m2

      Shkodër, Shqipëria

      Tualet: 1m²: 30.5

      Njesi komerciale

      Departamenti i Shitjeve

      12 muaj me pare

      €11,328

      Tualet: 1m²: 30.5

      Njesi komerciale

      12 muaj me pare

      €11,328

      Njesi Tregtare 30.5 m2

      Shkodër, Shqipëria

      Tualet: 1m²: 30.5

      Njesi komerciale

      Departamenti i Shitjeve

      12 muaj me pare

      €11,328

      Tualet: 1m²: 30.5

      Njesi komerciale

      12 muaj me pare

      €288,000

      Truall & Ndertese

      Elbasan, Shqipëria

      Tualet: 1m²: 194

      Njesi komerciale

      Departamenti i Shitjeve

      12 muaj me pare

      €288,000

      Tualet: 1m²: 194

      Njesi komerciale

      12 muaj me pare


      Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

       Shkruaj nje Vleresim

       Login for Review

       PRONA E KALUAR

       Toke Are 5,000 m2

       PRONA TJETER

       Toke 2000 m2

       Click to access the login or register cheese

       We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

       Privacy Settings saved!
       Privacy Settings

       When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

       These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

       For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
       • __cfduid

       In order to use this website we use the following technically required cookies
       • wordpress_test_cookie
       • wordpress_logged_in_
       • wordpress_sec

       Decline all Services
       Accept all Services
       x Logo: TBRE Security
       This Site Is Protected By
       TBRE Security