8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Toke & Ndertese Industriale

Bulgarec, Shqipëria
Okazion, nga €1,690,000 bëhet€1,292,400

Pershkrim

Prona ka funksionuar si  fabrike per perpunimin dhe prodhimin e produkteve te ndryshem ushqimor apo industrial. Eshte e perbere nga Toke Are me siperfaqe 2’124 m2, Toke Truall me siperfaqe 14’867.5 m2 dhe Ndertese 5’279 m2.

– Prona  eshte e llojit Truall me siperfaqe 14,867.5 m2 dhe siperfaqe ndertimi 5,279 m2. Kjo prone eshte e pozicionuar ne pjesen me qendrore te pronave. Mbi kete prone jane ndertuar tre ndertesat e meposhtme:

1- Ndertesa kryesore ze siperfaqen me te madhe dhe ka 2 ndertesa te bashkuara bashke. Ndertesa ne hyrje nga ana perendimore eshte 2kat + bodrum

2- Ambjenti i sherbimit eshte nje tjeter ndertese e ndertuar ne kete truall. Ajo eshte e pozicionuar ne pjesen skajore te truallit ne veriperendim (tek porta hyrese ne truall, ne te majte). Kjo ndertese mund te sherbej si vendroje dhe zyre recepsioni.

3- Magazina 1 eshte e ndertuar ne kufirin lindor te prones.

– Prona  eshte e llojit Are me siperfaqe te regjistruar 1’773.6 m2 dhe eshte e pozicionuar ne pjesen verilindore ne skaj. Ka forme te rregullt drejtkendore dhe ne kufirin verior, lindor eshte e rrethuar me mur me blloqe betoni me lartesi H=1.8 m. Ne kete prone eshte ndertuar edhe nje objekt i vogel njekatesh qe mund te sherbeje si magazine.

– Prona  eshte e llojit Are me siperfaqe 350 m2 dhe eshte e pozicionuar ne pjesen lindore ne fund te te gjitha pronave. Toka eshte e sheshte dhe nuk ka ndertime mbi te.

 • Adresa: Bulgarec, Shqipëria
 • Qyteti: Korca
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 24 Qershor, 2020 at 9:54 am

 • Kodi i Prones: TB-LB-043
 • Çmimi: Okazion, nga €1,690,000 bëhet €1,292,400
 • Sip. Prones: 5279 m²
 • Sip. Tokes: 14867.5 m²
 • Tipi i Prones: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi i Prones: Prone ne Ankand, Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore8 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€46,183

Truall & Ndertese

Picar, Shqipëria

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

€46,183

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

€13,500

Toke & Ndertese 75 m2

Korçë Korçë District Korçë County AL

m²: 75

Toke & Ndertese Industriale

€13,500

m²: 75

Toke & Ndertese Industriale

€11,536

Truall

Vodhinë, Shqipëria

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale

€11,536

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Apartament 51 m2

  PRONA TJETER

  Vile 4-kat x 172 m2

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: Shield
  This Site Is Protected By
  Shield