8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Truall & Ndertese

Lushnjë, Shqipëria
€192,000

Pershkrim

Trualli eshte siperfaqe me forme te rregullt trapezoidale dhe i rrethuar ne tre ane. Prona ndodhet ne terren te sheshte ne anen jug-perendimore te stadiumit te qytetit. Hyrja ne prone realizohej ne kufirin jugor te saj drejtperdrejt nga rruga dytesore e zones , e cila ishte e asfaltuar . Trualli ishte i zene ne pjesen me te madhe te tij me ndertese.

Ne prone eshte ngritur nje objekt dy katesh. Kati perdhe perdoret si ambjent sherbimi, me fasade duralumini te kombinuar me xham, te pajisur edhe me qepena metalike qe hapen dhe mbyllen ne menyre manuale.  Dera e hyrjes pozicionohet ne anen perndimore te truallit.  Dyert & dritaret jane duralumin te thjeshta me ngjyre te bardhe dhe pjesa e verandas eshte e pajisur me kangjella metalike.

 • Adresa: Lushnjë, Shqipëria
 • Qyteti: Lushnje
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 31 Korrik, 2019 at 1:19 pm

 • Kodi i Prones: TB-LB-049
 • Çmimi: €192,000
 • Sip. Prones: 234.5 m²
 • Sip. Tokes: 335 m²
 • Tualete: 1
 • Tipi i Prones: Truall & Ndertese
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore58 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€15,600

Toke & Ndertese

Sheqishtë, Bashkia Patos, Fier County, 9317, Albania

m²: 60

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€15,600

m²: 60

Truall & Ndertese

9 muaj me pare

€55,860

Truall & Ndertese

Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania

m²: 80

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€55,860

m²: 80

Truall & Ndertese

9 muaj me pare

€42,000

Truall & Ndertese

Kajan, Elbasan

m²: 182.4

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

8 muaj me pare

€42,000

m²: 182.4

Truall & Ndertese

8 muaj me pare

€111,600

Truall & Ndertese

Lushnjë, Shqipëria

m²: 372.53

Truall & Ndertese

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€111,600

m²: 372.53

Truall & Ndertese

9 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 58m2

PRONA TJETER

Njesi & Truall

Click to access the login or register cheese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security