Truall & Ndertese

 • €55,441
Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 80
 • 2005
 • Viti ndertimit
Shitje

Truall & Ndertese

Karpen, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
 • €55,441

Overview

Kodi Prones: TB-LH-004
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 80
 • 2005
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte e llojit “Are+Truall + Ndertese ” (Banese 2 Kate + Papafingo) , me vendndodhje ne rrugen “Bregu i Prroit Plazh “ ne fshatin Karpen ne Kavaje. Prona pozicionohet ne pjesen lindore te vijes bregdetare te detit “Adriatik” dhe eshte e rrethuar nga siperfaqe te konsiderueshme tokash bujqesore dhe vila 1-4 kate banimi. Aksesi per ne prone mundesohet ne krahun lindor te saj nga rruga dytesore “Bregu i Prroit, Plazh” e cila eshte e shtruar e sistemuar dhe e paisur me sinjalistiken perkatese.

Toka Are+Truall me siperfaqe prej 1330m2, shtrihet ne nje terren te sheshte dhe ka nje orientim verilindje-jugperendim.

Mbi kete truall eshte i ndertuar nje objekt banimi 2 Kat + Papafingo. Objekti i banimit eshte i ndertuar ne qender te truallit dhe eshte ndertim i realizuar pas viteve 2005. Ndertesa ka nje orientim verilindje – jugperendim dhe karakterizohet nga nje forme e rregullt gjeometrike.

 • Address Karpen-Kavaje
 • City Kavaja

Detajet

Updated on 22 Prill, 2020 at 11:00 am
 • Kodi Prones: TB-LH-004
 • Cmimi: €55,441
 • Siperfaqja: 80
 • Sip. Tokes: 1330
 • Viti ndertimit: 2005
 • Tipologjia: Truall & Ndertese
 • Statusi: Shitje

Facilitete

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security