Compare Listings

Njesi & Truall

Rruga Ali Demi, Tiranë, Shqipëria
€294,000

Description

Pronat janë një njësi e pozicionuar në katin përdhe, ambjent ne katin e parë të një godine 4 katëshe si dhe një truall 80 m2, të pozicionuara pranë njëra-tjetrës, në rrugën “ Ali Demi”. Prona funksionon dhe shitet si një e vetme.
Zona ku ndodhet prona ka karakter rezidencial, industrial dhe komercial. Godina është e pozicionuar buzë rrugës kryesore ndersa hyrja në pronë bëhet direkt nga trotuari i rrugës kryesore. Kati i pare eshte përdorur si ambiente ndihmëse dhe shërbimi. Pjesa ndihmëse përfaqësohet nga dhoma e kaldajes, dhoma e serverit, ambienti i arshivës, kuzhina dhe ambientet sanitare. Prona ka sistem qëndror ngrohje me kaldaje. Dy ambientet komunikojnë me shkallë te brëndshme.
Njësia ka dy hyrje , një dere normale dhe dera e hyrjes së klientëve me sistem rrotullimi me fotoelementë dhe një nyje sanitare e ndarë në dy tualete. Sipërfaqe sipas planimetrisë bashkëngjitur, rezulton për njësinë rreth 131 m2 dhe për katin e pare rreth 52 m2.
Prona ka funksionuar si degë banke dhe është e përshtatshme per ushtrimin e cdo aktiviteti tregtar.

 • Address: Rruga Ali Demi, Tiranë, Shqipëria
 • City: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Country: Albania

Detail

Updated on July 25, 2019 at 9:18 am

 • Property ID: TB-B-001
 • Price: €294,000
 • Property Size: 182.5 m²
 • Land Area: 80 m²
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Njesi komerciale
 • Property Status: Shitur

Floor plans

Plani i Katit Perdhe

 • Size: 131 m2

Plani i Katit te Pare

 • Size: 51.5

360° Virtual Tour

WalkScore

walkscore51 / Somewhat Walkable more details here

Page Views

Contact info

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Enquire about this property

Similar Properties

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Bath: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

€11,328

Bath: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Bath: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

€11,328

Bath: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

€38,400

Njesi Tregtare – 53 m2

Tirana Street, Golem 2504, Albania Durres, 2504, Albania

Bath: 1m²: 53

Njesi komerciale

€38,400

Bath: 1m²: 53

Njesi komerciale

€96,000

Njesi Tregtare 133 m2

Tirana Tirana Tirana County AL

Bath: 1m²: 133

Njesi komerciale

€96,000

Bath: 1m²: 133

Njesi komerciale


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Truall & Ndertese

NEXT PROPERTY

Njesi Tregetare

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: TBRE Security
This Site Is Protected By
TBRE Security