8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Njesi & Truall

Rruga Ali Demi, Tiranë, Shqipëria
€294,000

Pershkrim

Pronat janë një njësi e pozicionuar në katin përdhe, ambjent ne katin e parë të një godine 4 katëshe si dhe një truall 80 m2, të pozicionuara pranë njëra-tjetrës, në rrugën “ Ali Demi”. Prona funksionon dhe shitet si një e vetme.
Zona ku ndodhet prona ka karakter rezidencial, industrial dhe komercial. Godina është e pozicionuar buzë rrugës kryesore ndersa hyrja në pronë bëhet direkt nga trotuari i rrugës kryesore. Kati i pare eshte përdorur si ambiente ndihmëse dhe shërbimi. Pjesa ndihmëse përfaqësohet nga dhoma e kaldajes, dhoma e serverit, ambienti i arshivës, kuzhina dhe ambientet sanitare. Prona ka sistem qëndror ngrohje me kaldaje. Dy ambientet komunikojnë me shkallë te brëndshme.
Njësia ka dy hyrje , një dere normale dhe dera e hyrjes së klientëve me sistem rrotullimi me fotoelementë dhe një nyje sanitare e ndarë në dy tualete. Sipërfaqe sipas planimetrisë bashkëngjitur, rezulton për njësinë rreth 131 m2 dhe për katin e pare rreth 52 m2.
Prona ka funksionuar si degë banke dhe është e përshtatshme per ushtrimin e cdo aktiviteti tregtar.

 • Adresa: Rruga Ali Demi, Tiranë, Shqipëria
 • Qyteti: Tirana
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 25 Korrik, 2019 at 9:18 am

 • Kodi i Prones: TB-B-001
 • Çmimi: €294,000
 • Sip. Prones: 182.5 m²
 • Sip. Tokes: 80 m²
 • Tualete: 1
 • Tipi i Prones: Njesi komerciale
 • Statusi i Prones: Shitur

Floor plans

Plani i Katit Perdhe

 • Sip: 131 m2

Plani i Katit te Pare

 • Sip: 51.5

Orientim 360°

WalkScore

walkscore51 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€11,328

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

9 muaj me pare

€96,000

Njesi Tregtare 133 m2

Tirana Tirana Tirana County AL

Tualet: 1m²: 133

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€96,000

Tualet: 1m²: 133

Njesi komerciale

9 muaj me pare

€89,280

Njesi Tregtare 128 m2

Tiranë, Shqipëria

Tualet: 1m²: 128

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€89,280

Tualet: 1m²: 128

Njesi komerciale

9 muaj me pare

€38,400

Njesi Tregtare – 53 m2

Tirana Street, Golem 2504, Albania Durres, 2504, Albania

Tualet: 1m²: 53

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

1 vit me pare

€38,400

Tualet: 1m²: 53

Njesi komerciale

1 vit me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Truall & Ndertese

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield