Compare Listings

Njesi Tregetare

Sheshi i Flamurit, Vlorë, Shqipëria
€534,000

Pershkrim

Prona është njësi e ndodhur në katin përdhe të një godine 5 katëshe në qytetin e Vlorës. Ajo pozicionohet në anën lindore të Bulevardit “ Ismail Qemali”, përballë me Sheshin e Flamurit.

Zona ku ndodhet prona, është një zonë me përdorim rezidencial, komercial por ka edhe karakter institucional dhe historik.

Ndërtesa, pjesë e të cilës është prona, zhvillohet me 5 kate, kati përdhe i cili funksionon i tëri me njësi shërbimesh, kati parë i përbërë pjesërisht nga zyra dhe katet e tjera janë hotel dhe apartamente banimi.

Prona është një njësi me sipërfaqe të përgjithshme 200 m2 e ndodhur në katin përdhe, pjesë përbërëse e një pallati 5 katësh ndërtuar në fillim të viteve 2000.

Hyrja në ambientet e njësisë bëhet direkt nga trotuari i rrugës kryesore, Blv. “Ismail Qemali”. Sipërfaqja e njesisë është e organizuar në dy pjesë: pjesa kryesore dhe ambientet ndihmëse. Pjesa kryesore përfaqësohet nga ambientet e hyrjes, zona e kryerjes së veprimeve, zona e pritjes dhe shërbimit të klientelës. Pjesa ndihmëse përfaqësohet nga dhoma e serverit, dhoma e thesarit, dhoma e arshivës, ambientet sanitare e ndarë në dy tualete.

Njësia ka dy hyrje, një derë normale dhe dera e hyrjes së klientëve me sistem rrotullimi me fotoelemente.

Siperfaqe sipas planimetrisë bashkëngjitur, e verifikuar sipas matjeve në vënd rezulton 200 m2, e cila perputhet me sipërfaqen e regjistruar në dokumentacionin e pronësisë.

Prona ka funksionuar si degë banke e nivelit të dytë.

 • Adresa: Sheshi i Flamurit, Vlorë, Shqipëria
 • Qyteti: Vlorë
 • Zip/Postal Code: 9401
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Qershor 18, 2019 at 3:57 pm

 • Kodi i Prones: TB-B-002
 • Çmimi: €534,000
 • Sip. Prones: 200 m²
 • Tualete: 1
 • Viti i Ndertimit: 2000
 • Tipi i Prones: Njesi komerciale
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Planimetria

 • Sip: 200 m2

Orientim 360°

WalkScore

walkscore58 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€43,200

Njesi Tregtare 49 m2

Rruga Piro Sava, Vlorë, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 49

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€43,200

Dhome: 1Tualet: 1m²: 49

Njesi komerciale

5 muaj me pare

€78,000

Njesi Tregtare 70 m2

Rruga e Bogdanëve Tirana Tirana Tirana County

Tualet: 1m²: 70

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€78,000

Tualet: 1m²: 70

Njesi komerciale

5 muaj me pare

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€11,328

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

5 muaj me pare

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€11,328

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

5 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Njesi & Truall

PRONA TJETER

Njesi Tregtare

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield