Compare Listings

Njesi Tregtare

Rruga Pavaresia, Durrës, Shqipëria
€303,000

Pershkrim

Pronat janë dy dyqane të bashkuara në një, të ndodhura në Lagjen Plazh në qytetin e Durrësit, pjesë përbërëse e një ndërtese 9 katëshe, rreth 4.1 km në juglindje të qëndrës së qytetit të Durrësit.

Zona ku ndodhet prona, është një zonë me përdorim rezidenciale, komerciale dhe kryesisht turistike. Pallati është i pozicionuar buzë rrugës Plepa-Ura e Dajlanit, në jug të saj, 1.85 km larg nga mbikalimi i Plepave dhe 180 m larg vijës bregdetare.

Prona është një njësi me sipërfaqe të përgjithshme 152.6 m2, e përftuar nga bashkimi i dy njësive,  përkatësisht 82.64 m2 dhe 69.96 m2. Pallati 9 katësh është ndërtim i mes viteve 2000 ndërsa prona ndodhet në katin përdhe.

Prona ka dy aksese, hyrja në ambientet e njësisë bëhet në anën veriore direkt nga trotuari i rrugës kryesore. Sipërfaqia e njësisë është e organizuar në dy pjesë, pjesa kryesore dhe ambientet ndihmëse. Pjesa kryesore përfaqësohet nga ambientet e hyrjes, zona e kryerjes së veprimeve, zona e pritjes dhe shërbimit te klienteles. Pjesa ndihmëse përfaqësohet nga dhoma e serverit, dhoma e thesarit, dhoma e arshivës, ambientet sanitare. Prona ka sistem qëndror aspirimi dhe sistem qëndror ngrohje që punon me kaldaje. Sipërfaqe sipas planimetrisë bashkëngjitur, e verifikuar sipas matjeve në vënd rezulton rreth 152 m2 e cila përputhet me sipërfaqen e regjistruar në dokumentacionin e pronësisë.

Prona ka funksionuar si degë banke e nivelit të dytë

Banka e Tiranës sha. ofron mundesi kreditimi për blerjen e kësaj prone.

 • Adresa: Rruga Pavaresia, Durrës, Shqipëria
 • Qyteti: Durres
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Qershor 18, 2019 at 3:24 pm

 • Kodi i Prones: TB-B-003
 • Çmimi: €303,000
 • Sip. Prones: 152.6 m²
 • Tualete: 1
 • Viti i Ndertimit: 2000
 • Tipi i Prones: Njesi komerciale
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Planimetri

 • Sip: 152.6m2
 • Çmimi: €303,000

Orientim 360°

WalkScore

walkscore28 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€11,328

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

5 muaj me pare

€240,000

Njesi Tregtare 630 m2

Rruga Midhi Kostani Korçë Korçë District Korçë County

Tualet: 1m²: 630

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

6 muaj me pare

€240,000

Tualet: 1m²: 630

Njesi komerciale

6 muaj me pare

€11,328

Njesi Tregtare 30.5 m2

Shkodër, Shqipëria

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

Departamenti i Shitjeve

5 muaj me pare

€11,328

Tualet: 1m²: 30.5

Njesi komerciale

5 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Njesi Tregetare

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield