8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Truall

Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL
€10,200

Pershkrim

Pronat janë Truall e ndodhur në zonën kadastrale 1310, fshati Bulgarec në Korçë. Aktualisht Pika e Karburantit nuk funksionon dhe si linjat ashtu dhe distributorët nuk janë ne përdorim.
Prona përbëhet nga një sipërfaqe trualli 209 m2.
Prona ka formë të rregullt drejtëkëndore dhe të dyja pasuritë funksionojnë brenda të njëjtit rrethim me pasurinë kufitare në lindje
Gjithashtu në pronë është ngritur një tendë karburanti me sipërfaqe të gjurmës ndërtimore rreth 90m2, e cila është ndërtuar pjesërisht(rreth 85%) mbi pasurinë nr. 121/77 dhe pjesërisht mbi pasurinë nr. 121/76.  Sipërfaqja e sheshit të lirë të pronës është e shtruar me beton. Sheshi i lirë i pronës ka akses të menjëhershëm nga rruga nacionale.  Tetoja e karburantit është një konstruksion metalik me sipërfaqe rreth 90 m2, me përmasa rreth 13mx7m.
Ajo është montuar mbi katër kollona metalike rrethore të cilat janë vendosur mbi bazamente betoni.

 • Adresa: Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL
 • Qyteti: Korca
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 24 Qershor, 2019 at 12:57 pm

 • Kodi i Prones: TB-AL-005
 • Çmimi: €10,200
 • Sip. Prones: 209 m²
 • Garage: 1
 • Tipi i Prones: Toke
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore11 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€187,200

Toke 4419 m2

Xhafzotaj, Shqipëria

m²: 4419

Toke

Departamenti i Shitjeve

12 muaj me pare

€187,200

m²: 4419

Toke

12 muaj me pare

€12,000

Toke 1950 m2

Rruga Lekaj - Kamez

m²: 1950

Toke

TBRE

1 vit me pare

€12,000

m²: 1950

Toke

1 vit me pare

€60,000

Toke Are 4,000 m2

Kamëz Tirana Tirana County AL

m²: 4000

Toke

Departamenti i Shitjeve

12 muaj me pare

€60,000

m²: 4000

Toke

12 muaj me pare

€23,040

Toke Are 3,200 m2

Kavajë Kavajë District Tirana County AL

m²: 3200

Toke

Departamenti i Shitjeve

11 muaj me pare

€23,040

m²: 3200

Toke

11 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Truall & Ndertese

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: TBRE Security
  This Site Is Protected By
  TBRE Security