Njesi Tregtare – 53 m2

 • €36,000
Tirana Street, Golem 2504, Albania Durres, 2504, Albania
Shitje

Njesi Tregtare – 53 m2

Tirana Street, Golem 2504, Albania Durres, 2504, Albania
 • €36,000

Pershkrimi

Prona eshte njesi tregtare dhe ndodhet te Shkembi i Kavajes ne vijen e pare te ndertimeve ne bregdet. Ne veriperendim te prones ndodhet qyteti i Durresit 9.8 km. Ne jug ndodhet plazhi i Golemit 2 km larg. Ne veri te prones ndodhet fshati Shkallnur 3.3 km larg. Largesia me Resort Tropikal eshte 2.5 km larg, prane prones ndodhet Hotel Belvedere 400 m larg, ne pjesen jugore te saj gjendet Hotel Bel Conti 250 m larg.

Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 6 katesh + Bodrum. Ajo ka forme te rregullt gjeometrike drejtkendore. Vete prona aksesohet nga ana lindore e pallatit dhe si dere aksesi ka dere xhami dhe qe mbulohet me grile (qepen). Ne anen veriore te saj ka pjesen me te madhe me dritare me xham transparent me material prej duralumini. Brenda eshte e shtruar me pllaka. Ka nje tualet ne pjesen jugperendimore te prones qe eshte e kompletuar me elementet e nevojshem te saj si edhe eshte e shtruar dhe e veshur me pllaka. Prona eshte e orientuar nga veriu dhe akses direkt me rrugen dytesore Durres-Kavaje. Siperfaqja e prones eshte 53 m2.

 • Address Tirana Street, Golem 2504, Albania Durres, 2504, Albania
 • City Durres
 • Zip/Postal Code 2504

Detajet

Updated on 22 Prill, 2020 at 10:41 am
 • Kodi Prones: TB-UN-004
 • Cmimi: €36,000
 • Siperfaqja: 53 m2
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security