Njesi sherbimi 182 m2

 • Okazion, nga €168,000 bëhet €99,600
Rruga Sami Frashëri Tirana Tirana Tirana County
Prone ne Ankand Shitje

Njesi sherbimi 182 m2

Rruga Sami Frashëri Tirana Tirana Tirana County
 • Okazion, nga €168,000 bëhet €99,600

Pershkrimi

Prona, njesi sherbimi ndodhet ne katin nentoke ne nje pallat 7-8 katesh ne rrugen “Sami Frasheri” ne qytetin e Tiranes. Prona ndodhet rreth 1.5 km ne jug te qendres se qytetit, perballe Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”, rreth 470 m ne anen jugore te Stadiumit Dinamo, rreth 185 m ne anen jugore te Sheshit Willson, ne anen jugore te Drejtorise se Rrugeve, rreth 180 m ne anen jugore te rruges “Abdyl Frasheri”, rreth 400 m ne anen veriore te Diges se Liqenit Artificial dhe rreth 27 m ne anen veriore te rruges Margarita Tutulani. Pallati eshte pjese e nje zone qendore te qytetit me ndertime te nderthurura, shumekateshe te cilat jane ndertuar kryesisht mbas viteve 2000. Prona ndodhet ne nje zone me karakter rezidencial, administrativ dhe komercial. Prane prones ndodhen Drejtoria e Rrugeve, Gjimnazi “Petro Nini Luarasi”, Shtepia e Ofertave, Fondi Shqiptar i Zhvillimit etj. Prona ka sipërfaqe 182 m2. Kati perdhe dhe kati i pare jane projektuar dhe jane ne funksion si ambiente sherbimi dhe katet e tjera jane te projektuara per banim.

Hyrja per ne prone behet ne anen jugore te pallatit ne permjet rruges “Sami Frasheri” dhe hapesirave te perbashketa. Prona ka hyrje individuale. Dyshemeja eshte e shtruar me parket laminat .

 • Address Rruga Sami Frashëri Tirana Tirana Tirana County
 • City Tirana

Detajet

Updated on 19 Mars, 2021 at 9:40 am
 • Kodi Prones: TB-UN-012
 • Cmimi: Okazion, nga €168,000 bëhet €99,600
 • Siperfaqja: 182 m²
 • Tualet: 1
 • Tipologjia: Njesi Sherbimi
 • Statusi: Prone ne Ankand, Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security