8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Njesi Sherbimi & Garazh

Vlorë, Shqipëria
€216,000

Pershkrim

Njësia :
Prona është projektuar si Njësi Shërbimi . Njësia përbëhet nga një Ambjent Shërbimi i vetëm pa ndarje fizike dhe një ambjent ku do të ndërtohen bokset e nyjeve higjeono sanitare. Të gjitha ambjentët e njësisë ndriçohen dhe ventilohen nga 3 fasadat e objektit përveç fasadës veriore. Prona ka edhe një ballkon i orientuar nga ana lindore, i cili aksesohet nga ambjenti i shërbimit.
Garazhi:
Prona pozicionohet në anën jugore të objektit ku ndodhen pronat. Garazhi përbëhet nga një ambjent i vetëm. Garazhi aktualisht aksesohet vetëm nga sipërfaqja e Njësisë pasi një pjesë e soletës së njësisë është hapur dhe nëpërmjet një rampe shkallësh metalike realizohet aksesi për në pronën garazh. Duke qënë se kati ëshë 1/2 mbi tokë garazhi ndriçohet dhe ventilohet në mënyrë natyrale dhe ka dritare nga fasada jugore e objektit.

 • Adresa: Vlorë, Shqipëria
 • Qyteti: Vlorë
 • State/county: Qarku i Vlorës
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 31 Korrik, 2019 at 2:21 pm

 • Kodi i Prones: TB-UN-020
 • Çmimi: €216,000
 • Sip. Prones: 264 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualete: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 50
 • Viti i Ndertimit: 2002
 • Tipi i Prones: Njesi Sherbimi
 • Statusi i Prones: Shitje

Facilitete

Orientim 360°

WalkScore

walkscore61 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€16,680

Njesi sherbimi 43 m2

Kukës, Shqipëria

m²: 43

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€16,680

m²: 43

Njesi Sherbimi

9 muaj me pare

€13,200

Njesi sherbimi 34 m2

Rruga Eksod 99, Kukës, Albania

m²: 34

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€13,200

m²: 34

Njesi Sherbimi

9 muaj me pare

€91,200

Njesi Sherbimi 400 m2

Rruga Fan Noli Golem Qarku i Tiranës AL

m²: 400

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

9 muaj me pare

€91,200

m²: 400

Njesi Sherbimi

9 muaj me pare

€66,400

Njesi Sherbimi 44.13 m2

Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria

m²: 44.13

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

4 ditë me pare

€66,400

m²: 44.13

Njesi Sherbimi

4 ditë me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Njesi sherbimi 182 m2

PRONA TJETER

Njesi Tregtare 236.5 m2

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield
This Site Is Protected By
Shield