8:30 am - 5:00 pm

Hene - Premte

Rr. Ibrahim Rugova

Tirane, 2400/1

+355686061201

[email protected]

Compare Listings

Njesi Sherbimi

Rruga Grigor Durrsaku, Durrës, Albania
€72,000

Pershkrim

Prona eshte Njesi, me sipërfaqe 78.8 m2. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 5 katesh ne zonen qendrore te qytetit te Durresit. Pallati eshte ndertimi pas viteve`90, ndertuar me konstruksion me skelet betonarme dhe mure tulle. Hyrja per ne prone behet nga ana perendimore e objektit ku eshte dhe sheshi i saj. Ne brendesi te njesise muret jane te suvatuara, patinuara dhe te lyera. Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka gres porcelenato. Tualeti eshte i shtruar dhe veshur me pllaka gres. Dera hyrese eshte me profile durale,ashtu si kurse edhe vetratat. E tere siperfaqja eshte ndare ne tre ambiente nepermjet mureve te gipsit.

 • Adresa: Rruga Grigor Durrsaku, Durrës, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne 12 Nëntor, 2019 at 11:58 am

 • Kodi i Prones: TB-UN-046
 • Çmimi: €72,000
 • Sip. Prones: 78.8 m²
 • Tualete: 1
 • Viti i Ndertimit: 1990
 • Tipi i Prones: Njesi Sherbimi
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore69 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700+355686061201
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€27,480

Njesi sherbimi 71 m2

Kukës, Shqipëria

m²: 71

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€27,480

m²: 71

Njesi Sherbimi

10 muaj me pare

€20,520

Njesi sherbimi 53 m2

Rruga Eksod 99, Kukës, Albania

m²: 53

Njesi Sherbimi

Departamenti i Shitjeve

10 muaj me pare

€20,520

m²: 53

Njesi Sherbimi

10 muaj me pare

€99,200

Njesi Sherbimi 65.32 m2

Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria

m²: 65.32

Njesi Sherbimi

€99,200

m²: 65.32

Njesi Sherbimi

€121,600

Njesi Sherbimi 79.9 m2

Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria

m²: 79.9

Njesi Sherbimi

€121,600

m²: 79.9

Njesi Sherbimi


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruaj nje Vleresim

  Login for Review

  PRONA E KALUAR

  Njesi Tregtare

  PRONA TJETER

  Njesi Sherbimi 181 m2

  Click to access the login or register cheese

  We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

  Privacy Settings saved!
  Privacy Settings

  When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

  These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

  In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

  For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
  • __cfduid

  Decline all Services
  Accept all Services
  x Logo: TBRE Security
  This Site Is Protected By
  TBRE Security