Njesi Tregetare 44.5 m2

 • €36,000
Sarandë Rrethi i Sarandës Qarku i Vlorës AL
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 44.5
 • 2010
 • Viti ndertimit
Shitje

Njesi Tregetare 44.5 m2

Sarandë Rrethi i Sarandës Qarku i Vlorës AL
 • €36,000

Overview

Kodi Prones: TB-UN-047
 • Njesi komerciale
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 44.5
 • 2010
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte Njesi, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 7 katesh, ne rrugen “Gjergj Arianiti”, në verilindje te qytetit te Sarandes. Ndërtesa është ndërtim i vitit 2010. Hyrja ne njesi sigurohet nepermjet deres se jashtme prej xhami direkt nga trotuari i rruges kryesore.

Ndertesa ne te cilen ndodhet prona shfytëzohet për qellime komerciale ne katin perdhe dhe banim ne katet e siperme.
Ajo është në kushte te mira.  Ngjitja për në katin e 1 teknik realizohet vetëm nëpërmjet shkallëve. Rrugët që të çojnë në pronë janë të shtruara me asfalt dhe ne gjendje te mire mirembajtje.

 • Address Sarandë Rrethi i Sarandës Qarku i Vlorës AL
 • City Saranda

Detajet

Updated on 23 Mars, 2021 at 2:34 pm
 • Kodi Prones: TB-UN-047
 • Cmimi: €36,000
 • Siperfaqja: 44.5 m²
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2010
 • Tipologjia: Njesi komerciale
 • Statusi: Shitje

Facilitete

Vleresimi i Zones

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie "__cfduid" to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off.
 • __cfduid

In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security