Toke Are 7,010 m2

 • €86,752
Budull, Shqipëria
 • Toke
 • Tipologjia
 • 7010

Overview

Kodi Prones: TB-AL-018
 • Toke
 • Tipologjia
 • 7010

Pershkrimi

Prona eshte siperfaqe toke are, ndodhet ne Ahmetaq, Komuna Preze ne rrethin e Tiranes. Prona ndodhet rreth 1.7 km ne veri te qendres se fshatit “Ahmetaq”, ne veriperendim te Aeroportit “Nene Tereze”, rreth 3.7 km larg. 2.1 km ne jugperendim te prones ndodhet “Kalaja e Prezes”.
Prona ka nje siperfaqe 7,010 m2 dhe sherben si toke bujeqore Are.

 • Address Budull, Shqipëria
 • City Tirana

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-018
 • Cmimi: €86,752
 • Siperfaqja: 7010 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security