2 Toka Are 960 + 640 m2

 • €24,550
Kavajë Kavajë District Tirana County AL
 • Toke
 • Tipologjia
Shitje
Kavajë Kavajë District Tirana County AL
 • €24,550

Overview

Kodi Prones: TB-AL-023
 • Toke
 • Tipologjia

Pershkrimi

Prona ndodhet ne Vorrozen, Kavaje me siperfaqe perkatesisht 960 m2 dhe 640 m2.
Siperfaqe e tokave kane konfiguracionin ne forme trapezi. Prona shtrihet ne nje terren te rrafshet. Siperfaqe e pronave se bashku eshte rreth.1600 m2. Kane nje front rreth 22 m.

 • Address Kavajë Kavajë District Tirana County AL
 • City Kavaja

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-023
 • Cmimi: €24,550
 • Sip. Tokes: 1600 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security