Toke Pyll 18,280 m2

 • €101,983
Lezhë, Shqipëria
 • Pyll
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 0
 • Tualet
 • 18280

Overview

Kodi Prones: TB-AL-035
 • Pyll
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 0
 • Tualet
 • 18280

Pershkrimi

Prona eshte nje Pyll dhe ndodhet ne anen lindore te rruges kryesore Lezhe – Shengjin. Prona “Pyll” ndodhet rreth 2.3 km ne anen veriperendimore te qendres se qytetit te Lezhes, rreth 1.4 km ne anen perendimore te Lumit Drin, rreth 1.4 km ne anen juglindore te Liqenit te Kenalles dhe rreth 3.5 km ne anen juglindore te Plazhit te Shengjinit. Pylli eshte pjese e nje faqe kodre dhe eshte me peme prej pishe. Prona nuk ka objekte ndertimi mbi te.

 • Address Lezhë, Shqipëria
 • City Lezhe

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-035
 • Cmimi: €101,983
 • Siperfaqja: 18280 m²
 • Sip. Tokes: 18280 m²
 • Dhome: 0
 • Tualet: 0
 • Tipologjia: Pyll
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security