Toke Are 4,000 m2

 • €50,945
Kamëz Tirana Tirana County AL
 • Toke
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 0
 • Tualet
 • 4000

Overview

Kodi Prones: TB-AL-041
 • Toke
 • Tipologjia
 • 0
 • Dhome
 • 0
 • Tualet
 • 4000

Pershkrimi

Prona eshte Toke Are dhe ndodhet ne Kamez, ne Tirane. Toka Are ndodhet ne anen jug-lindore te rrethrrotullimit ne qender te Kamzes , ne nje distance rreth 800 m e pozicionuar ne nje distance rreth 650 m ne anen lindore te bulevardit kryesor ne Kamez. Ne krahun perendimor te Tokes jane te pozicionuara Fushat Sportive Kamez si dhe Shkolla e Re e ndertuar se fundmi. Toka ka akses ne anen lindore te saj me nje rruge dytesore te zones.

Zona ka orientim banimi dhe bujqesor. Prane prones gjate viteve te fundit jane realizuar objekte te ndryshme banimi, arsimore dhe sportive apo edhe komerciale.

 • Address Kamëz Tirana Tirana County AL
 • City Kamez

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-041
 • Cmimi: €50,945
 • Siperfaqja: 4000 m²
 • Sip. Tokes: 4000 m²
 • Dhome: 0
 • Tualet: 0
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security