Toke 2205 m2

 • €37,200
Gërdec, Shqipëria
 • Toke
 • Tipologjia
 • 2205

Overview

Kodi Prones: TB-AL-046
 • Toke
 • Tipologjia
 • 2205

Pershkrimi

Prona toke, are ndodhet ne fshatin Marikaj dhe ka siperfaqe 21205 m2. Prona eshte e vendosur ne nje zone fushore.

 • Address Gërdec, Shqipëria
 • City Tirana

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-046
 • Cmimi: €37,200
 • Siperfaqja: 2205 m²
 • Sip. Tokes: 2205 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security