Toke Are 8,500 m2

 • €141,600
Marqinet, Shqipëria
 • Toke
 • Tipologjia
 • 8500

Overview

Kodi Prones: TB-AL-047
 • Toke
 • Tipologjia
 • 8500

Pershkrimi

Prona eshte e llojit toke are e ndodhur ne fshatin Marqinet ne Tirane. Prona ka siperfaqe 8,500 m². Toka perfaqeson nje faqe kodrine me pjerresi ne anen jugore dhe perendimore te saj. Aksesi ne prone realizohet me ane te nje rruge ne anen veri ‐ lindore te tokes. Kullimi i urjave siperfaqesore realizohet ne saje te filtrimit natyror  dhe pjerresise qe karakterizon kodrinen.  Toka eshte e pershtatshme per kultivimin e ullishteve dhe kulturave te tjera te ngjashme. Toka eshte lire nga cdo lloj strukture ndertimore dhe e shfrytezushme.

 • Address Marqinet, Shqipëria
 • City Tirana

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-047
 • Cmimi: €141,600
 • Siperfaqja: 8500 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security