Toke ullishte 1200 m2

 • €20,400
Gërdec Tirana Tirana County AL
 • Toke
 • Tipologjia
 • 1200

Overview

Kodi Prones: TB-AL-049
 • Toke
 • Tipologjia
 • 1200

Pershkrimi

Prona toke, ullishte ndodhet ne fshatin Marikaj dhe ka siperfaqe 1200 m2. Prona eshte e vendosur ne nje zone kodrinore. Prona eshte e destinuar per perdorim bujqesor.

 • Address Gërdec Tirana Tirana County AL
 • City Tirana

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-049
 • Cmimi: €20,400
 • Siperfaqja: 1200 m²
 • Sip. Tokes: 1200 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security