Toke 2000 m2

 • €33,600
Gërdec, Shqipëria
 • Toke
 • Tipologjia
 • 2000

Overview

Kodi Prones: TB-AL-050
 • Toke
 • Tipologjia
 • 2000

Pershkrimi

Prona toke, are ndodhet ne fshatin Marikaj dhe ka siperfaqe 2000 m2. Prona eshte e pozicionuar ne terren te sheshte. Toka eshte e destinuar per perdorim bujqesor.

 • Address Gërdec, Shqipëria
 • City Tirana

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AL-050
 • Cmimi: €33,600
 • Siperfaqja: 2000 m²
 • Sip. Tokes: 2000 m²
 • Tipologjia: Toke
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security