Apartament 96.4 m2

 • €44,467
Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 96.4
 • 2004
 • Viti ndertimit

Overview

Kodi Prones: TB-AP-068
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 1
 • Tualet
 • 96.4
 • 2004
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona ndodhet ne qytetin e Fierit, e llojit apartament banimi, me sipërfaqe 127.54 m2. Prona apartament e ndodhur ne nje pallat 7 katesh ne Fier, i pozicionuar ne anen veri-lindje te qendres se qytetit Sheshi Plaza Europa, ku ndodhet dhe Bashkia Fier rreth 570 m largesi, e pozicionuar buze rruges se brendshme te zones “Gjon Muzaka”. Hyrja ne objekt per apartamentet behet nga krahu perendimor i objektit, e cila lidhet me ane te tunelit dhe ka dalje ne veri direkt me rrugen “Thoma Kopace”.

 • Address Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
 • City Fier

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AP-068
 • Cmimi: €44,467
 • Siperfaqja: 96.4
 • Tualet: 1
 • Viti ndertimit: 2004
 • Tipologjia: Apartment
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security