Apartament 127.5 m2

 • €36,413
Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 127.5

Overview

Kodi Prones: TB-AP-069
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 127.5

Pershkrimi

Prona ndodhet ne qytetin e Fierit, e llojit apartament banimi, me sipërfaqe 127.54 m2. Prona apartament e ndodhur ne nje pallat 7 katesh ne Fier, i pozicionuar ne anen veri-lindje te qendres se qytetit Sheshi Plaza Europa, ku ndodhet dhe Bashkia Fier rreth 570 m largesi, e pozicionuar buze rruges se brendshme te zones “Gjon Muzaka”. Hyrja ne objekt per apartamentet behet nga krahu perendimor i objektit, e cila lidhet me ane te tunelit dhe ka dalje ne veri direkt me rrugen “Thoma Kopace”.

 • Address Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
 • City Fier

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AP-069
 • Cmimi: €36,413
 • Siperfaqja: 127.5
 • Tipologjia: Apartment
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security