Apartament 160 m2

 • €51,600
Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 1
 • Dhome
 • 160
Shitje
Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës
 • €51,600

Overview

Kodi Prones: TB-AP-081
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 1
 • Dhome
 • 160

Pershkrimi

Prona eshte e llojit Apartament banimi, me sipërfaqe 160 m2 ne katin e pare banim ne nje ndertese 5 kateshe me funksione si sherbime dhe banim ne Lagjjen nr.6, rruga “Shetitorja Kavaljoni”, Kavaje. Dyert dhe dritaret jane duralumin, dyshemeja eshte e shtruar me pllaka. Muret jane te lyer me boje cilesore. Apartamenti rrethohet me veranda ne te treja anet e tij. Prona eshte nje ambjent i plote dhe i pa ndare.

 • Address Shëtitorja Kavaljoni Kavajë Rrethi i Kavajës Qarku i Tiranës
 • City Kavaja

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AP-081
 • Cmimi: €51,600
 • Siperfaqja: 160 m²
 • Dhome: 1
 • Tipologjia: Apartment
 • Statusi: Shitje

360° Google

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security