Compare Listings

Apartament 100 m2

Rruga Viktimat e 7 Shkurtit Korçë Korçë District Korçë County
€33,600

Pershkrim

Prona apartament ndodhet në Zonën Kadastrale 8564. Ndertesa ku ndodhet prona Apartament, ndodhet ne Rrugen “Viktimat e 7 Shkurtit” te rrethit te Korces. Objekti ku ben pjese prona pozicionohet në anën perendimore te qytetit te Korces, ne nje distance rreth 190m nga Pazari i vjeter i Korces si dhe ne nje distance prej 130m nga NPV Korce . Ndertesa pozicionohet në anën lindore të rrugës “Viktimat e 7 Shkurtit” buze saj.

Ndertesa ne te cilen ndodhet prona eshte e ndertuar rreth vitit 1998 dhe shfytëzohet për qellime komerciale ne katin perdhe dhe banim ne katet e siperme.
Ajo është në kushte te mira. Konstruksioni mbajtës është me skelet betonarme (kollona-trarë-themele) dhe me strukturë horizontale soletash monolite. Fasadat janë të suvatuara dhe te mirembajtura. Vetratat janë prej duroalumini. Lidhja e kateve bëhet nëpërmjet kafazit të shkallëve. Ngjitja për në katin e 1 teknik realizohet vetëm nëpërmjet shkallëve. Rrugët që të çojnë në pronë janë të shtruara me asfalt dhe ne gjendje te mire mirembajtje.

 • Adresa: Rruga Viktimat e 7 Shkurtit Korçë Korçë District Korçë County
 • Qyteti: Korca
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Maj 14, 2019 at 1:53 pm

 • Kodi i Prones: TB-AP-096
 • Çmimi: €33,600
 • Sip. Prones: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1
 • Year Built: 1998
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore56 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€34,800

Apartament 253.8 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€34,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

2 muaj me pare

€21,600

Apartament 58 m2

Rruga Ismail Qemali, Golem, Shqipëria

Dhome: 1Tualet: 1m²: 58

Apartment

Departamenti i Shitjeve

3 javë me pare

€21,600

Dhome: 1Tualet: 1m²: 58

Apartment

3 javë me pare

€65,280

Apartament 180 m2

Vlorë, Albania

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

Departamenti i Shitjeve

4 javë me pare

€65,280

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

4 javë me pare

€32,400

Apartament 238.6 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 238.6

Apartment

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€32,400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 238.6

Apartment

2 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Toke Are 8,500 m2

PRONA TJETER

Toke & Ndertese 75 m2