Apartament 120.8 m2

 • €43,279
Rruga Vath Korreshi, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 120.8
Shitje
Rruga Vath Korreshi, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • €43,279

Overview

Kodi Prones: TB-AP-123
 • Apartment
 • Tipologjia
 • 120.8

Pershkrimi

Prona eshte apartament e pozicionuar ne katin e pare banim te nje ndertese ne rrugen e Palmave. Prona ndodhet ne nje zone mjaft komerciale me te gjitha facilitetet e nevojshme dhe prane institucioneve te rendesishme te qytetit.

 • Address Rruga Vath Korreshi, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje
 • Zip/Postal Code 9001

Detajet

 • Kodi Prones: TB-AP-123
 • Cmimi: €43,279
 • Siperfaqja: 120.8 m²
 • Tipologjia: Apartment
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security