Compare Listings

Apartament 127.5 m2

Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
€50,400

Pershkrim

Prona me nr pasurite 3/852+1-2  Zona Kadastrale 8533, Fier, e llojit apartament banimi, me sipërfaqe perkatesisht 127.54 m2. Prona apartament e ndodhur ne nje pallat 7 katesh ne Fier, i pozicionuar ne anen veri-lindje te qendres se qytetit Sheshi Plaza Europa, ku ndodhet dhe Bashkia Fier rreth 570 m largesi, e pozicionuar buze rruges se brendshme te zones “Gjon Muzaka”, ne anen veriore te saj, dhe ne jug te rruges “Thoma Kopace”. Prona ndodhen rreth 850 ne jugperendim te rrethrrotullimit te hyrjes ne qytetin e Fierit, i cili lidhet me unazen e Fierit. Apartamenti 3/852+1-2 eshte i pozicionuar ne krahun veri-lindor te objektit, ne katin e pare. Hyrja ne objekt per apartamentet behet nga krahu perendimor i objektit, e cila lidhet me ane te tunelit dhe ka dalje
ne veri direct me rrugen “Thoma Kopace”.

  • Adresa: Rruga Thoma Pogaçe, Fier, Shqipëria
  • Qyteti: Fier
  • State/county: Qarku i Fierit
  • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Maj 30, 2019 at 11:00 am

  • Kodi i Prones: TB-AP-069
  • Çmimi: €50,400
  • Sip. Prones: 127.5 m²
  • Tipi i Prones: Apartment
  • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore53 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€65,280

Apartament 180 m2

Vlorë, Albania

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€65,280

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 180

Apartment

2 muaj me pare

€34,800

Apartament 258.6 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 248.6

Apartment

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€34,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 248.6

Apartment

3 muaj me pare

€35,400

Apartament 259.7 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€35,400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 259.7

Apartment

3 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Toke & Ndertese

PRONA TJETER

Apartament 96.4 m2