Compare Listings

Apartament 130 m2

Rruga Taulantia, Durrës, Shqipëria
€81,600

Pershkrim

Apartamenti gjendet ne katin e pare te nje pallati 8 katesh te ndertuar ne rrugen “Taulantia/1” dhe eshte i orientuar nga veriu dhe perendimi. Fasadat e objektit jane te suvatuara e te lyera. Dritaret jane prej duroalumini te nje cilesie mesatare te kombinuara me grila. Parapetet e ballkoneve jane me mur prej tulle te kombinuar me kangjella metalike dekorative. Apartamenti gjendet ne nje pallat 8 katesh ne katin e pare banim, te ndertuar ne rrugen “Taulantia/1”. Ai ka gjithsej 9 hapesira dhe perbehet nga 1 korridor direkt ne hyrje, i pozicionuar ne pjesen qendrore te prones e ben shperndarjen neper hapesirat kryesore. Apartamenti ka 2 tualete te cilat jane te shtruara dhe te veshura me pllaka. Ka tre dhoma gjumi, nje sallon ndenje qe lidhet me ambjentin gatimit si edhe hapesira e ballkonit qe lidhet me sallonin e ndenjes dhe me 1 nga dhomat e gjumit.

 • Adresa: Rruga Taulantia, Durrës, Shqipëria
 • Qyteti: Durres
 • State/county: Durrës County
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Prill 18, 2019 at 10:48 am

 • Kodi i Prones: TB-AP-033
 • Çmimi: €81,600
 • Sip. Prones: 130 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Year Built: 2000
 • Tipi i Prones: Apartment
 • Statusi i Prones: Shitje

Facilitete

Orientim 360°

WalkScore

walkscore63 / Somewhat Walkable me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€32,400

Apartament 239 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 239

Apartment

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€32,400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 239

Apartment

3 muaj me pare

€40,800

Apartament 84.6 m2

Rruga Qemal Stafa Golem,Kavaje, 2504, Shqipëri

Dhome: 1Tualet: 1m²: 84.6

Apartment

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€40,800

Dhome: 1Tualet: 1m²: 84.6

Apartment

2 muaj me pare

€24,000

Apartament 50.2 m2

Rruga Trajan Durrës Durrës District Durrës County

Dhome: 1Tualet: 1m²: 50.2

Apartment

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€24,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 50.2

Apartment

2 muaj me pare

€34,800

Apartament 258.6 m2

Rruga Midhi Kostani, Korçë, Shqipëria

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 248.6

Apartment

Departamenti i Shitjeve

3 muaj me pare

€34,800

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 248.6

Apartment

3 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 50.2 m2

PRONA TJETER

Apartament 55 m2