Compare Listings

Truall & Ndertese

Qafe Thane

Pershkrim

Prona eshte truall mbi te cilen eshte ndertuar nje pike karburanti dhe ambjent sherbimi. Ambjenti i sherbimit eshte godine 1 kateshe dhe pika e karburanti eshte me tende metalike me lartesi rreth H=4.8 m. Trualli eshte i gjithi i shtruar me pllaka dhe ka nje pjerresi te vogel prej 1-2%. Ndertimi eshte realizuar rreth vitit 2006, konstruksioni i ndertimit eshte miks pasi tenda eshte me konstruksion metalik kurse ambjenti i sherbimit eshte betonarme. Mbulesa e godines se ambjentit te sherbimit eshte solete betonarme monolite kurse tenda eshte mbuluar me flete llamarine me disa mini kapriata te cilat bejne kullimin e shpejte te ujit. Fasada e ambjentit te sherbimit ka nje kompozim me dritare me xhama transparent me material duralumini. Hyrja ne truall realizohet nepermjet rruges nacionale ne dy anet e saj (perendimore dhe lindore), ne godine hyrja realizohet nga ana jugore e saj nepermjet deres se aksesit.

 • Adresa: Qafe Thane
 • Qyteti: Librazhd
 • State/county: Shqiperi
 • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Qershor 24, 2019 at 1:37 pm

 • Kodi i Prones: TB-GS-002
 • Sip. Prones: 218 m²
 • Sip. Tokes: 1100 m²
 • Tualete: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi i Prones: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi i Prones: Shitje

Floor plans

Planimetri

Floor Plan

1,100 m2 Truall & 218 m2 Ndertese

Orientim 360°

WalkScore

walkscore0 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€12,000

Toke & Ndertese

Vodhinë, Shqipëria

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale

Departamenti i Shitjeve

1 muaj me pare

€12,000

m²: 375

Toke & Ndertese Industriale

1 muaj me pare

€48,000

Truall & Ndertese

Picar, Shqipëria

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

Departamenti i Shitjeve

1 muaj me pare

€48,000

m²: 2500

Toke & Ndertese Industriale

1 muaj me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Toke & Ndertese

PRONA TJETER

Truall & Ndertese