Toke & Ndertese 75 m2

 • €13,500
Korçë Korçë District Korçë County AL
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 1
 • Garazh
 • 75
 • 1998
 • Viti ndertimit
Shitje
Korçë Korçë District Korçë County AL
 • €13,500

Overview

Kodi Prones: TB-GS-046
 • Toke & Ndertese Industriale
 • Tipologjia
 • 1
 • Garazh
 • 75
 • 1998
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona eshte Ndertese + truall e cila eshte e ndertuar rreth vitit 1998 dhe duke qene pjese e kapanoneve te ish SMT nuk e ka ndryshuar funksionin e saj dhe aktualisht shfrytezohet per qellime sherbimi. E gjithe gjurma e truallit eshte e zene nga objekti ndertuar siper saj. Konstruksioni i objekti eshte me mure mbajtes (me tulla te plota). Mbulesa e nderteses eshte me cati e mbuluar me llamarina.

 • Address Korçë Korçë District Korçë County AL
 • City Korca

Detajet

 • Kodi Prones: TB-GS-046
 • Cmimi: €13,500
 • Siperfaqja: 75 m²
 • Sip. Tokes: 75 m²
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 75
 • Viti ndertimit: 1998
 • Tipologjia: Toke & Ndertese Industriale
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

Informacioni juaj

Kontaktoni

Shiko Listen
Departamenti i Shitjeve

Kerko Informacion per kete prone

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
Departamenti i Shitjeve
 • Departamenti i Shitjeve
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security