Compare Listings

Toke Are 1,000 m2

Rruga Nehemia, Shqipëria
€28,800

Pershkrim

Prona ndodhet ne rruge “Nehemia” rruge e cila te shpie drejt Drilonit dhe Tushemishtit, Pogradec. Zona ku ben pjese prona pozicionohet në periferi te qytetit te Pogradecit, ne nje distance rreth 3000m nga Qendra e Pogradecit . Prona Are me siperfaqe 1000m2 pozicionohet ne anen veri-lindje te rruges “Nehemia” buz saj.
Zona ku ndodhet prona, është një zone e preferuar e qytetit te Pogradecit pa ckas distances se larget me qendren , per shkak se eshte nje zone turistike. Ndërtimet e zonës janë objekte me orientim banimi ekzistuese por dhe te reja 1-3 kat. Infrastruktura e zones paraqitet ne gjendje te mire teknike, ku rruget kryesore dhe dytesore te zones jane te pajisura me infrastrukturen e nevojshme dhe ndodhen ne gjendje te mire teknike.

  • Adresa: Rruga Nehemia, Shqipëria
  • Qyteti: Pogradec
  • Shteti: Albania

Detaje

E Perditesuar ne Maj 7, 2019 at 11:00 am

  • Kodi i Prones: TB-AL-027
  • Çmimi: €28,800
  • Sip. Tokes: 1000 m²
  • Tipi i Prones: Toke
  • Statusi i Prones: Shitje

Orientim 360°

WalkScore

walkscore6 / Car-Dependent me teper detaje ketu

Interesi per Pronen

Departamenti i Shitjeve
Departamenti i Shitjeve
+355 4 22 77 700
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Kerkese informacioni per pronen

Prona te Ngjashme

€16,800

Toke Are 6,673 m2

Lekaj, Kavajë, Shqipëria

Toke

Departamenti i Shitjeve

2 muaj me pare

€16,800

2 muaj me pare

€126,720

Toke Are 8,500 m2

Marqinet, Shqipëria

m²: 8500

Toke

Departamenti i Shitjeve

1 muaj me pare

€126,720

m²: 8500

Toke

1 muaj me pare

€96,000

Toke Are 7,010 m2

Budull, Shqipëria

m²: 7010

Toke

Departamenti i Shitjeve

1 muaj me pare

€96,000

m²: 7010

Toke

1 muaj me pare

€10,200

Truall

Bulgarec Rrethi i Korçës Qarku I Korçës AL

m²: 209

Toke

Departamenti i Shitjeve

14 orë me pare

€10,200

m²: 209

Toke

14 orë me pare


Pa Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruaj nje Vleresim

Login for Review

PRONA E KALUAR

Apartament 65 m2

PRONA TJETER

Toke Are 11,900 m2