Truall & Ndertese

 • €5,195
Rruga grigor nosi
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 41
 • 2010
 • Viti ndertimit

Overview

Kodi Prones: TB-LB-004
 • Truall & Ndertese
 • Tipologjia
 • 41
 • 2010
 • Viti ndertimit

Pershkrimi

Prona perbehet nga nje truall 60 m2 dhe ndertesa e pozicionuar mbi te me siperfaqe 41 m2. Prona ndodhet rreth 1km nga stadiumi i qytetit te Elbasanit. Ajo ka profil tregetar pasi me pare eshte perdorur per biznes.

 • Address Rruga grigor nosi
 • City Elbasan

Detajet

 • Kodi Prones: TB-LB-004
 • Cmimi: €5,195
 • Siperfaqja: 41 m²
 • Sip. Tokes: 60 m²
 • Viti ndertimit: 2010
 • Tipologjia: Truall & Ndertese
 • Statusi: Shitje

Vleresimi i Zones

Rezervo nje takim me ne

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Prona te ngjashme

Compare listings

Compare
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security